Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Covid oltás - fülzaj. Van...

Covid oltás - fülzaj. Van összefüggés?

Figyelt kérdés
Nekem az oltás óta a jobb fülemben erős, zavaró fülzajom alakult ki. Bal kezembe kaptam az oltást. Olvastam hogy másokkal is megtörtént ez. Ha jöbb kézbe kapták, a bal fülben alakult ki, ha mindkettőbe akkor mindkét fülben van fülzaj.

2021. jún. 9. 16:57
 1/6 anonim ***** válasza:
74%
Lehet.
2021. jún. 9. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Anyósomnak fej zúgása van,sistergés,ahogy ő mondja

Szóval elképzelhető

2021. jún. 9. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Igen, tinnitust is okozhat egyeseknél.

Páromnak évek óta van, ő szedett rá gyógyszert és cseppeket kapott. Sajnos csak enyhítette, de nem szünt meg teljesen. Nem tudom, ha az oltás váltja ki, akkor hogyan lehet kezelni, ha lehet.

2021. jún. 10. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
lehet, hatással van a szívre erekre, vér sűrűségére, akkor a fülzajt is okozhatja.
2021. jún. 10. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Egy külföldi fórumon olvastam az emberek panaszait/ mellékhatásokat. Többen is beszámoltak hasonlókról. Fűlzúgás, szédülés stb.. A nővéremnek pedig arcüreg gyulladása lett, Pfizert kapott.

Először azt hitte, hogy a foga fáj.

Ezen az oldalon is lehet olvasgatni a panaszokat akár naphosszat.

[link]

2021. jún. 11. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Megoldottam, vettem bilobil gyógyszert a patikából, az most halkítja
2021. jún. 16. 10:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!