Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Ha az első oltásom után nem...

Ha az első oltásom után nem produkáltam semmilyen tünetet, akkor valószínűleg a második után sem fogok?

Figyelt kérdés

Vagy ez ilyen abszolút lutri dolog, hogy nem lehet tudni?

Az első után enyhe karérzékenységen kívül más bajom nem volt.

Azért érdekel, mert a második oltás után 3 nappal lesz az utolsó vizsgám, 4 nappal meg egy házibuli, és jó lenne, ha nem zavarna be az oltás egyiknél sem... vagy azért a 3-4 nap alatt kiheverném?



2021. jún. 10. 00:57
1 2
 1/15 scamdemic ***** válasza:
45%
De, fogsz, csak idő kérdése. A közép- és hosszú távú hatások csak évek múlva derülnek ki a jelenlegi kísérleti vakcinák esetében.
2021. jún. 10. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
96%
Sokaknál a második után jelentkeznek immunreakciók. Van, akinél meg egyik után sem volt, nem lehet tudni előre.
2021. jún. 10. 06:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
88%
Ahogy az előző is írja, valakinél egyik sem okozott komolyabb mellékhatásokat, vagy pedig semmit sem. Másokat ledöntött napokra az első, vagy a második.
2021. jún. 10. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim válasza:
79%
Úgy van ahogy az első írja. Azonban világszerte már így is nagyon sok utóhatást tapasztaltak közvetlenül a vakcina után a kiütéseken át a vérzési zavarokon keresztül az arcbénulásig. De ez természetesen teljesen normális.
2021. jún. 10. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:

Derűs kilátások.

Köszi a válaszokat; akkor marad a reménykedés 😅

2021. jún. 10. 09:46
 6/15 anonim ***** válasza:
96%
Többségben vagy az első vagy a másodiknál van tünet, persze van akinél egyiknél sem és van akinél mindkettőnél.
2021. jún. 10. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
45%
Mivel rengeteg embert oltanak be, persze, hogy vannak, akiknél súlyosabb a mellékhatás... Arról nem beszélnek annyit, hogy mennyi embernél tünetmentes. Az nagyobb szenzáció, hogyha valaki rosszul reagál, de attol még az nem a többség. Az enyhe reakciókat meg ki lehet bírni valahogy.
2021. jún. 10. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
86%
Nekem masodik utan indult egy hettel,jelenleg neurologusra varok. Izomrangas,izomgorcsok,izom fajdalom,ilyen finomsagok hetekig. Labgyengeseg,extrem faradtsag.
2021. jún. 10. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
89%
8 as hát ez nem semmi, durva, akkor te megbántad az oltást, vagy akkor is kéred ha ezt tudod?
2021. jún. 10. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Megbantam,pedig pfizer volt es orultem neki,nem stresszeltem ra,egy honap utan mulnak az idegrendszeri tunetek. Kulfoldi forumon sok hasonlot olvasok,eddig mindenkinek minden neg (ct,mr,egyeb vizsgalatok),es mindenkinek elmulik. Meglatjuk.
2021. jún. 11. 05:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!