Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Mi lesz ha nem megyek el a...

Mi lesz ha nem megyek el a második PFIZER oltásra?

Figyelt kérdés
Az első oltásra nagyon rossz reakcióm volt, kicsit félek elmenni a másodikra.Az oltási igazolványon már meg van. Ha nem megyek el mi fog történni? Érvénytelenítik?

2021. jún. 10. 19:59
 1/10 anonim ***** válasza:
96%
Nem lesz érvényes az igazolásod, feltéve ha van. Elméletileg már nem is küldik ki, csak a második után.
2021. jún. 10. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
96%

Ja, bocs, utólag olvasom a leírást.

Igen, ilyen esetben érvénytelenítik majd amint hivatalosan is megérkezik az uniós igazolvány.

2021. jún. 10. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
89%

nekem pont hogy az első után nem lett semmi másodikra dőltem ki de kis láz és lázcsillapító után éfél órára elmúlt semmi bajom :)

nem kell félni amúgy. mondjuk én sputnyikos vagyok de na

2021. jún. 10. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
46%
Az egy dolog, hogy az igazolványod sem lesz érvényes, de a vírus ellen sem leszel megfelelően védve. Teljesen kiszámíthatatlan, hogy mennyi ideig és mennyire maradsz védett így. Az első vakcina amúgy is csak a teljes védettség töredékét nyújtja és lehet, hogy rövidesen olyan lesz, mintha be sem oltattad volna magad. Persze ennek ellenére dönthetsz úgy, hogy nem veszed fel a másodikat. Amúgy nem biztos, hogy megint rosszul lennél tőle:)
2021. jún. 10. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
86%
és újra érvényesítik, ha 1 hónappal később megyek csak el? (vizsgák miatt)
2021. jún. 10. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
70%

4-es

A töredék nem igaz, de valóban hamar eltűnik a védettség.

2021. jún. 10. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
39%
Indiai variáns ellen például csak 33% az első után, a második után 2 héttel meg 88%. Ezt értettem a töredéke alatt, az eredeti vírus ellen 80%-os, szóval az nem rossz, fogalmazhattam volna egyértelműbben.
2021. jún. 10. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Első rosszul tudod.. én május 19-én kaptam az első oltást Pfizert rá 10 napra jött a védettségi igazolvány
2021. jún. 16. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
az első után küldik ezzel azt akartam írni
2021. jún. 16. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Érvényteleníteni fogják az igazolványod
2021. jún. 19. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!