Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mi történik akkor ha meg...

Mi történik akkor ha meg kaptam tegnap a pfizer vakcinát és nem megyek el a második oltásra? És mikor küldik ki a oltás kártyát meg az meddig érvényes így csak egy oltással?

Figyelt kérdés
Őszintén én lesz@rom a védettséget meg ha eddig nem kaptam el akkor most se fogom pedig rengeteg olyan helyen voltam ami tele van emberekkel mióta bejött ez az egész COVID. Nekem csak a régi életem kell és ennyi. Köszönöm előre is a normális válaszokat.

#COVID #Elsőoltás
2021. máj. 14. 10:34
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
93%

"Nekem csak a régi életem kell és ennyi. "


Azt el is felejtheted.

2021. máj. 14. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
66%

Sosem lesz már olyan mint a covid előtt volt. Csak szólok.


Tehát pontosabban elfelejtheted a régi életed. Rendezkedjél be az új életre amiről senki nem tudja milyen lesz.


A 2. oltásra meg told oda a képed ha jót akarsz magadnak.

2021. máj. 14. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
66%
Szerencsére hamarosan elveszti az érvényességét a kártya azoknál, akik nem adatják be a második adagot.
2021. máj. 14. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 Katona Dius ***** válasza:
90%
ha csak egyet adatsz be magadnak, akkor rövid időn belül érvénytelenné válik a kártya.
2021. máj. 14. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Már csak azt szeretném megkérdezni azoktól akiknek van kártyája és már használták is hogy a QR kódot azt hol olvassák le inkább? Mindenhol vagy elég csak felmutatni pl Étterem,mozi,állatkerteknél?
2021. máj. 14. 11:04
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Biztos lehetsz benne, hogy mindenhol le fogják olvasni. Nyilván nem akarnak többmilliós büntetést. Nekem pl kondiban le szokták olvasni, máshol még nem voltam, ahol kellett volna.
2021. máj. 14. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Ahol nem akarnak milliós büntetést, ott leolvassák.
2021. máj. 14. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Konnditeremben voltam már és leolvasták.
2021. máj. 14. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 Katona Dius ***** válasza:
100%
Azt javaslom, kedves kérdező, hogyha az a cél, amit leírtál, hogy amennyire lehet, normalizáld az életedet, akkor menj el a másodikra is. :)
2021. máj. 14. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
16%
qr kód leolvasás? Mi folyik itt ebben az aljas világban? Robotokat csinálnak az emberből?
2021. máj. 14. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!