Halálos az oltás?

Figyelt kérdés

Màr megkaptam az első pfizert.de annyi rémtörténet és aggasztó cikk jön ki minden egyes nap. [link]

Ezen az oldalon mennyire megbízhatóak a történetek?



2021. jún. 10. 22:07
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
28%

Azok akik beadatják maguknak ezt a kísérleti stádiumban lévő vakcinát azoknak a félelem és a rettegés elvette a józan ítélőképességüket!


[link]

2021. jún. 11. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
62%
#11 Ezt a bolond nőt honnan szalajtották? Borzalom...
2021. jún. 11. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
67%
orvosok az oltásellenességért.hu az görény györgy oldala és görény oltásellenes és vírustagadó
2021. jún. 11. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
39%

"0%-ban megbizhato, nyomorult konteos laposfoldes, vitamin-arus sarlatanok akik a sajat uzletuk malmara hajtjak a vizet a hiszteriakeltessel."


Hm, oltás és vitaminok. Az egyik nélkül van élet, míg a másik nélkülözhetetlen. Kitalálod, melyik melyik? 🙂

2021. jún. 13. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
33%
#16 es milyen szerencse, hpgy normalis taplalkozassal pont eleg vitamint viszel be a szervezetedbe. De nem baj, te azert vasarold csak a 100x tularazott C-vitamint a lenkeidoktorurtol meg a fogyogyszeresztol, a Rumcajsztol...
2021. jún. 13. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
50%

"es milyen szerencse, hpgy normalis taplalkozassal pont eleg vitamint viszel be a szervezetedbe. De nem baj, te azert vasarold csak a 100x tularazott C-vitamint a lenkeidoktorurtol meg a fogyogyszeresztol, a Rumcajsztol..."


Az is milyen szerencse, hogy táplálkozási szakértő is vagy(többek között).

2021. jún. 13. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
47%

Ez az oldal konteós orvosok gyülekező helye. Amit itt látsz, azt éppúgy fenntartásokkal kell kezelni, mint az M1 híradót.

Eddig úgy tűnik, hogy a Pfizer teljesen biztonságos. Nekem csak 2 hónapja van meg, de eddig semmi bajom.

A maradandó károsodas (mellékhatás) esélye kisebb mint 0.009%

2021. jún. 14. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
54%

Ezt nem tudjuk, majd kiderül pár év múlva. Lehet hogy teljesen ártalmatlan, lehet, hogy halálos, de gynítom, hogy a kettő közt van az igazság.

Viszont lehet szidni azokat, akik tartanak tőle, de nem árt elgondolkodni az érveiken is. Én például sosem vásároltam sem Gődénytől, sem a társaitól semmit. De amit ők állítanak az logikus és teljesen klappol a valósággal, ellentétben a mádia által felhájpolt álvirológus celeborvosokkal (az egyik kardiológus, a másik állatorvos, a harmadik növénybilógus, stb.), akik viszont teljesen logikátlan, ellentmondásos állításokat mondanak. Ha valaki egy picit is elkezd gondolkodni, rögtön észreveheti az ellentmondásokat.

2021. jún. 14. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
63%
Ne olvass hülye oldalakat, hanem ahol ertelmesen irnak az oltasrol. Termeszetesen nem halalos az oltas, a covid 19 viszont lehet halalos!
2021. jún. 18. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
55%
1 hónapja megkaptam az oltást és még mindig élek, a szüleim fél éve kapták meg és még élnek
2021. jún. 19. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!