Halálos az oltás?

Figyelt kérdés

Màr megkaptam az első pfizert.de annyi rémtörténet és aggasztó cikk jön ki minden egyes nap. [link]

Ezen az oldalon mennyire megbízhatóak a történetek?



2021. jún. 10. 22:07
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
34%
#20: Még. Térjünk erre vissza két év múlva. Várom a jelentkezésed, ha még éltek.
2021. jún. 20. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
48%

19 fel van magasztalva az egekbe, én pedig le vagyok pontozva?! Ugyanazt írtuk, csak én jobban kifejtettem....

Vagy nem tetszik az igazság? Nem tetszik, hogy a képetekbe lett mondva, hogy megbízhatatlan az az oldal, és szándékosan félre vezető "cikkek" vannak fent?

2021. jún. 26. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
46%

Nem, nem halálosabb mint bármelyik másik oltás vagy gyógyszer, vagy autóbaleset.

Mindegyikre ugyan annyi az esélyed.


Rohejesek azok érvei, akik ugyan nem hallgatnak se Godenyre, se másra, a "celeb" virologusokra sem. Es ugy tesznek, mintha csak itt Magyarországon letezne ez a betegség, es ezek az oltasok.

Külföldi lapokat nem olvas, nem magyar kutató vagy szakember meg nem létezik sehol a világegyetemben.

Pfff

Komolyan nem értem, hogy nem veszik észre a logikai bukfenceket a saját baromsagaikban.

2021. aug. 8. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
51%

Akik meg azzal ijesztgetik az oltottakat hogy x időn belul meghaltak hat az már a legalja. Ugy be vannak f.sva tőle, hogy egész nap ezen pörögnek es ijesztgetik egymást, meg azokat az embereket akik még merték lépni amit ők nem.

Annyira bizonytalanok, hogy gyűjtik maguk köré a hasonlókat, ha találnak valamit habzó szájjal lobogtatják. Semmi másról nem lehet már velük beszélni. Egesz nap ezzel foglalkoznak, és az oltottakat b.zerálják. vajon miért? Mi közük hozzá?

2021. aug. 8. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!