Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Sputnik oltás után fülfájdalom...

Sputnik oltás után fülfájdalom majd később mellkasi fájdalom?

Figyelt kérdés
Voltam több vizsgálaton és minden negatív lett.Mennyi idő múlva múlik el?
2021. jún. 11. 16:46
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerinted tudja ezt bárki?
2021. jún. 11. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ha az orvos sem tudja, majd itt valaki megválaszolja valószínűleg 😄 szerintem 1 hónap 🤞
2021. jún. 11. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Honnan tudhatná ezt bárki is, de most komolyan...gondoljatok már bele légyszíves! Minden leleted negatív. Az orvos nem mindenható, vannak tüneteid oké, de az elvégzett vizsgálatok alapján minden negatív...most akkor mit vársz tőle, találgasson?

A gyakorikerdesek.hu népe is találgasson?


Mert ha csak ennyi kell neked, akkor bocs, már itt sem vagyok, majd mások találgatnak.

2021. jún. 11. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
29%
Szputnyik = orosz rulett
2021. jún. 11. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
53%
Minden oltás biztonságos, biztos hogy nem az oltás miatt van. Vagy várjá, izé... Majd meglátjuk.
2021. jún. 12. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Hisz az embereknek eddig sose semmi bajuk nem volt ugye? Ha most beoltanák az egész lakosságot, akkor is lennének emberek, akiknek a következő hetekben különböző problemáik lennének, ugyanúgy mintha senkit sem oltottak volna, de attól még nem az oltás miatt..
2021. jún. 12. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!