Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Pfizerről vélemények?

Pfizerről vélemények?

Figyelt kérdés

2021. jún. 12. 11:15
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
86%
ez nem egy objektív dolog
2021. jún. 12. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
73%

Engem februárban oltottak vele, és köszönöm jól vagyok. Nem voltam covidos azóta sem, és még nem nőtt ki a harmadik karom.


A második oltás utáni nap voltam egy kicsit gyenge, bár a kérdésedből nem egészen derül ki, hogy mire vagy kíváncsi...

2021. jún. 12. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
100%
Nincs.
2021. jún. 12. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
67%
Teljesen oké.
2021. jún. 12. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
78%

Teljesen biztonságos.

[link]

2021. jún. 12. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
73%
Japanban az informacioszabadsagra hivatkozva a meg folyo allatkiserletek reszeredmenyeit kikertek. Jol dontott aki kivart csak annyit mondhatok.
2021. jún. 12. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
59%
2-es, ne legyél demagóg a harmadik kar kinövésével, gondolom érted, hogy nem ilyen aggályok merülnek fel a vakcinákkal kapcsolatban, hanem olyanok, amik szép lassan őrőlnek. Amik csak egy idő múlva alakulnak ki, mint pl a cikkben említett szívizom gyulladás. 1-2 év múlva meglátjuk, hogy az mrns vakcina ártalmatlan-e valóban, vagy nem az. Mindenestre aki beszúratta, az kivetetni már nem tudja, bármit okozzon is. Az ilyen hírek aggasztóak.
2021. jún. 12. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
61%
Az a baj, hogy aki beadatta és semmi baja (legalábbis nem produkál erre utaló tüneteket) az arra az egyenes következtetésre jut, hogy akkor másnak sem lehet semmi baja rövidtávon, hosszútávú mellékhatások azok pedig mint olyan nem is léteznek.
2021. jún. 12. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
56%

Az mRNA nem képes a nucleusba lépni, így nem tudja a DNS-t befolyásolni és pár óra alatt lebomlik, éppen ezért kell hidegen tartani a vakcinákat.


Szóval nem lesz neki semmi mellélhatása később, mivel a DNS-ed nem tudja befolyásolni és a szervezetedből hamar "kiürül". Gyógyszereknél is azért jöhet ki nem várt hatás x év múlva, mert azt a krónikus betegek MINDENNAP szedik. Te oltást kettőt kapsz 1 hónap differenciával és egy évig ennyi volt az egész.


Persze lehet olvasgatni az összeesküvés elméleteket és okoskodni tanulatlanul, de jobb lenne ha ezt az időt a sok idióta biosz tanulásra fordítaná.



Igen, szavazzatok le, végülis csak orvostanhallgató vagyok:D de családban is megkaptam már, hogy birka vagyok meg hülye. Ugye véeletlenül se gyanús, hogy a tanulatlan emberek terjesztik ezeket a hülyeségeket, a tanult emberek meg nem panaszkodnal csak szimplám örülnek (nagyrészük).

2021. jún. 12. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
48%

9-es, lassú víz partot mos, várjuk ki a végét. Egyenlőre a vakcinát nagyobb kockázatnak látom, mint magát a fertőzést. Amit meg írsz, hogy tanulatlan emberek terjesztik, az simán csak hazugság😂.

Azt azért ne felejtsd el, ha már bent van, kiszedetni nem tudod, az már marad bent.

2021. jún. 12. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!