Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Létezhet az, hogy a nagymamám...

Létezhet az, hogy a nagymamám a napokban a Pfizer vakcina első és második adagját egyszerre kapta meg?

Figyelt kérdés
Nagymamám idős, egyre különösebb dolgai vannak, valamint én úgy tudom, hogy hivatalosan 21 nap a két oltás közötti idő, de egy ideje nem követem az eseményeket.
2021. jún. 16. 13:16
 1/10 anonim ***** válasza:
89%

ő mesélte neked...???

Kizárt, hogy beadják a kettőt 1xre.

2021. jún. 16. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
80%
Nem. És már 5 hét a két Pfizer közötti idő.
2021. jún. 16. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Igen, ő mesélte, és kisebb vita kerekedett a család egyik részével, mert hogy "Miért ne mondana igazat a mama?".
2021. jún. 16. 13:28
 4/10 anonim ***** válasza:
61%

Es hol a papirja?

Azon rajt van, hanyat kapott

2021. jún. 16. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
71%
Kezdődő demencia, a mi nagyink is elképesztő dolgokat mondott az elején.
2021. jún. 16. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Ott még nem tartunk, hogy meglátogatjuk, de már most biztosra veszem, hogy amikor majd papírt/kártyát kérek majd tőle, legyint egyet, hogy "Jaajj, honnan tudjam én most, hogy hova tettem." Szóval csodálatos.


Mostanában már előfordult, hogy szinte biztos, hogy képzelt dolgokat látott, de úgy tűnik akkor, hogy ez sűrűsödik :(

2021. jún. 16. 13:35
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha egyedül lakik, és senki sem akar összeköltözni vele, akkor előbb-utóbb felgyújtja vagy eláztatja a házat, összetöri magát, mindenképpen baj fog történni. Idősotthont kell neki keresni, ahol demenseket is ápolnak, mert ha nem olyanba kerül, kiteszik, amikor megzakkan. Teljesen el fog gyengülni az elméje 2-3 év alatt. Akkor már a vécét sem fogja megismerni, összevissza potyogtat majd, tapasztalat sajnos.
2021. jún. 16. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
25%
Kezdődő demencia vagy skrizofrénia. Szerintem.
2021. jún. 16. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Ötödik éve él egyedül, és nehezen bírja a magányt. Nem tudom még, hogy mi lesz, és találunk-e megoldást. Sajnos beszélni sem nagyon lehet vele.
2021. jún. 17. 09:27
 10/10 anonim ***** válasza:
Kezdődő demencia
2021. jún. 19. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!