Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Holnap délután megyek második...

Holnap délután megyek második oltásra, attól még hajnalban megihatok két doboz sört?

Figyelt kérdés
Most lényegtelen, hogy milyen dolog hajnalban sört inni meg ilyesmi, de nem baj oltás szempontjából, amit délután 2kor kapok meg? Vagy két hajnalban megivott sör addigra ki is ürül a szervezetemből?
2021. jún. 17. 03:37
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Ez már hányadik ilyen kérdés? Komolyan ennyi alkesz van az országban, aki pár órát sem bír ki pia nélkül????!!!
2021. jún. 17. 03:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
A faszt remegsz te alkoholista? Van 1000 másik ilyen kérdés, nézd meg ott mit mondanak a piás haverjaid.
2021. jún. 17. 04:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Igyál,már olyan mindegy .
2021. jún. 17. 05:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 krwkco ***** válasza:

Ennyi alkohol délutánra lebomlik.

De miért kell hajnalban 2 sört inni? Csak kiváncsiságból kérdezem.

2021. jún. 17. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én az oltás napján nagy nehezen kibírtam hogy nem ittam. Még este is sikerült sör nélkül elaludnom. Másnap amúgy jobban ütött a sör :D
2021. jún. 17. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Természetesen. Hiszen elvileg mindenkinek joga van az utolsó kívánságához.
2021. jún. 18. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!