Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Most akkor én is koronavírusos...

Most akkor én is koronavírusos vagyok?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Be adattam magamnak ezt a Jannsen vakcinát . Nagyon rosszul lettem tőle. Olvastam hogy a covid valamelyik törzse van a vakcinába csak le gyengítve. Most akkor én is az vagyok?? Mármint koronás??

#vakcina #COVID #Jannsen
2021. jún. 19. 08:18
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagy! Csak beindult a szervezeted ellenanyag termelése.
2021. jún. 19. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Szóval akkor, ha most a páromat meg puszilom vagy a kislányomat. Vagy isznak utánam akkor szó sincs ilyenről hogy ők azok lesznek ugye?? Igazából nem magam miatt aggódom mert nem érdekel nekem mi bajom lessz. Csak nekik ne legyen.
2021. jún. 19. 08:24
 3/13 anonim ***** válasza:
67%
Az oltástól nem leszel Covid-os! Olyan viszont lehet, hogy már az oltás pillanatában is benned volt a vírus. Ez elég veszélyes, mert az oltás tovább gyengíti átmenetileg az immunrendszered, emiatt súlyosabb lehet a vírus. Ezért kell oltás előtt tesztelni. (Illetve kellene, de sok helyen nem csinálják. Az egyik volt szaktársam Covid-os volt az oltáskor. Utána pár nappal már nagyon szarul volt, magas lázzal vitték korházba, az volt az első tünete. 1 hét után halt meg. Pedig csak 27 éves volt. A statisztikába nyilván bekerül, viszont az nem, hogy a teszt nélküli oltásnak köze volt a halálához.)
2021. jún. 19. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Egyértelműen nem fertőzhetsz meg senkit.
2021. jún. 19. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Szóval akkor az természetes hogy az oltást meg kaptam tegnap 10 órakor,este 8ra meg már végem volt. Tűz forró voltam, de lázam nem volt.
2021. jún. 19. 08:46
 6/13 anonim ***** válasza:
Ha nem voltál lázas, akkor csak a kinti melegtől voltál felforrósodva, ez még csak nem is az oltástól van.
2021. jún. 19. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
0%
Akár az oltatlan akár az oltott ugyanúgy megfertőz...
2021. jún. 19. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

#3

Ez nagyon durva. Sajnálom.

Erről bezzeg nem tudnak beszámolni hogy akik oltásba haltak bele.

2021. jún. 19. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

3


Nem gyengíti le (sőt, attól nem lenne baja), hanem pont, hogy túl erős immunválaszt generál - citokin vihar.

2021. jún. 19. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

Egyik oltás sem tartalmaz gyengített kórokozót. Elöltet is csak a kínai.

A Jannsen vektorvakcina.

2021. jún. 19. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!