Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Közel egy hete megkaptam a...

Közel egy hete megkaptam a második Covid-oltásomat is, de az EESZT-ben még nem látom. Nektek megjelent ott mindkettő?

Figyelt kérdés
Tudom, rengeteg oltást adnak be napi szinten, amit sok idő dokumentálni, de az első után egy nappal már láttam is az oltás tényét az EESZT felületén. A második közel egy hét után sem jelent még meg. Akik már mindkét dózist megkapták, azoknál látszódik a második alkalom is az ellátások – eseménykatalógus menüben?

2021. jún. 22. 14:15
 1/1 anonim ***** válasza:
Azt nem tudom, hogy aznap vagy másnap, de a második is benne volt. Én a Honvédkórházban kaptam, lehetnek eltérések persze.
2021. jún. 22. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!