Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Nyelvpiercingem lett. De nem...

Nyelvpiercingem lett. De nem tudom meddig bírom még?!

Figyelt kérdés
2 napja csináltattam nyelvpiercinget... tisztában vagyok azzal, hogy 2 hét ameddig teljesen begyógyul a seb. De azt nem gondoltam volna, hogy nem lehet enni tőle, nekem annyira fáj, hogy a Joghurtot sem bírom megenni! Nyilván, hogy tejterméket nem is ehetek... de már annyira éhes vagyok, hogy bármit megennék :D hogy van ez? akiknek van nyelvpiercing azok írjanak! lécciiii
2010. aug. 26. 13:54
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
68%
Nekem van, de nem tudok segíteni, nekem is fájt, de nagyon hamar meggyógyult! Nekem akkor fájt, mikor nyeltem és olyan volt, mintha a nyelvemet is lenyelném, húzta, és fájt nagyon. Egyél levest, az seígt, meg 1 picit valamit mképp, mégha fáj is! én corsodyllal öblögettem és az nagyon sokat segített, nekem nagyon hamar teljesen megygógyult, mikor mentem vissaz a sráchoz 1 hét után, hogy cseréljhe ki, akkor csodálkozozt,, hogy semmi bajom, egy másik srác, meg majdnem ottb őgött, hnekem miért nincs vele gond! sztem a corsodyl sokart segített. Kitartás, ha már megcsináltattad ne most add fel. :)
2010. aug. 26. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
68%
Diátának jó! :)
2010. aug. 26. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
29%
Így jártál. Nem tudlak sajnálni. Ráadásul hülyén néz ki.
2010. aug. 26. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim válasza:
25%
Így van, így jártál, kellett neked azt a marhaságot megcsináltatnod. Egyébként undorító, már ne is haragudj.
2010. aug. 26. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
68%
Vártam már mikor lesz egy ilyen hozzászólás..
2010. aug. 26. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
jó, de nekem teccik, most az hogy ti mit gondoltok nem is érdekel! márnem azért, de oda van írva... akinek van nyevpc-je az írjon!
2010. aug. 26. 14:11
 7/11 anonim válasza:
0%
Akkor is undorító, és azt írok, amit akarok. Nem kell feltenni a kérdést, ha nem tetszik valami. Ennyi. Egyébként meg legalább lefogysz.
2010. aug. 26. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
31%

pont ma voltam fogdokinál, és ott volt egy plakát, amin részletezik, hogy miféle jóságokat okozhat a nyelvpiercing, és a végén ott volt jó nagy betükkel, hogy megéri ezért meg halni?

Amúgy nem olvastam el miket okozhat, mert én nem akarok, csak felkeltette a figyelmem az akarsz meghalni nagy betűs rész.

2010. aug. 26. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
Meghalni nem fog, de okozhat maradandó gondokat...
2010. aug. 26. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Leveri a fogzománcot és fekete büdös fogakat okoz.
2010. aug. 26. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!