Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Lehet, hogy bélcsavarodásom van?

Lehet, hogy bélcsavarodásom van?

Figyelt kérdés

Kérlek nyugtassatok meg, hogy ez nem az,most nagy félek.

Az utobbi idoben tobbszor volt szekrekedesem, es nem merek elmenni wc-re. Mar tartogatom egy ideje, es az alhasam bal oldala nemreg elkezdett fajni. Ha megnyomom valamit erzek, nemtudom miaz. Utána olvastam a belcsavarodas tuneteinek, de mast nem ereztem.

Es meg ma elmegyek wc-re.

Tudom, hogy nagyon elrontottam, de Kérlek csak segito kommenteket irjatok



#egészség #Bélcsavarodas
2021. jún. 27. 11:45
 1/5 anonim ***** válasza:
Vannak szelek? Hallod a hasad "kutyorogni"? Esetleg ha van melletted valaki,hallgassa meg a hasadat (ráteszi a fejét/fülét konkrétan a hasadra) és ha vannak bélhangok,nincs bélcsavarodás. A "néma has" az első objektív tünet. Egy enyhe hashajtót bevehetsz ha félsz a kemény széklettől,de tartósan változtass kicsit az étrenden és igyál sok vizet.
2021. jún. 27. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Bèlcsavarodàssal nemigen írnàl ki kèrdèst, ne azon legyèl hogy vissza tartsd, menj wc re, egyèl rostosat, igyàl sokat, és helyre jön.
2021. jún. 27. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Hat igy kuruttyolni en nem erzem hallom, masnak nem merek szolni errol.

Masodik koszonom! Ha sok vizet iszok, akkor igy meglazul, es nem lesz olyan kellemetlen? Mert emiatt felek elmenni. De koszonom, mar a siras kerulgetett annyira megijedtem

2021. jún. 27. 11:56
 4/5 krwkco ***** válasza:

"...az alhasam bal oldala...Ha megnyomom valamit erzek, nemtudom miaz."

A vastagbél végében levő székletet érzed. Ha éppen székrekedésed van, akkor ez érthető. Nem jelent plusz problémát. Ha sikerült a nagydolog, ellenőrizd le és el fog tünni. Vagy legalábbis csökkenni fog, ha még nem volt teljes a kiürülés.

2021. jún. 27. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
orvos
2021. jún. 28. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!