Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Újra bélcsavarodásom lesz a...

Újra bélcsavarodásom lesz a stressztől, hogy szabaduljak meg tőle?

Figyelt kérdés

Már egyszer 15 évesen volt egy életmentő műtétem, mert a stressz ráment a beleimre és összecsavarodtak. Ezt a stresszt a családom és az iskolám okozta. Utána próbáltam nyugodt életet élni, de eddig bírtam. Most 21 éves vagyok, minden napos teljes kiégéssel, üvöltözés, ordítozás, dührohamok, dühkezelési gondok. Nagyrészt a családom okozza (ha leírom, hogy Martin vagyok, az lehet páratoknak jelent valamit), de az egyetemen való túlterheltség is rátesz egy lapáttal. El nem költözhetek, egyedül max az utcára, bár már ott is jobb mint itthon a családommal. Dolgozni igaz derogál, de egyetem mellett nem bírok, így is a teljes idegösszeroppanás előtt állok. Sőt, már összeroppantam. A beleim újra fájnak, érzem ahogy rámegy a mindennapos stressz és ideg újra oda. Az öngyilkossági hajlamok már nagyon nagyok, nem vagyok messze, hogy megtegyem. Nem várom el, hogy itt valaki segítsen, hogy vagy valaki adjon menedéket, sőt leginkább hajléktalan vagy halott akarok lenni, esetleg mindkettő. Mivel ismerem magam, hogy egy komplett mazochista vagyok, ebben a mocsárban fogok élni tovább. Vagy nem élni Csak annyit kérdek, hogy mondjátok el, mivel tudom csökkenteni a stresszt, úgy hogy mindent és mindenkit utálok körülöttem, minden és mindenki utál körülöttem és minden a feje tetején van?

Amiket próbáltam: TB-s pszichológus, ami nem segített, számítógépfüggőség ami mai napig tart, szabadidőmben csak a gép előtt ülök és játszom, alkoholfüggőség amit nem bírt a szervezetem, szóval gyorsan feladatam, diákmeló elköltözésért, amit nem bírtam pár napnál soha se többet.



2020. nov. 9. 20:49
 1/1 anonim ***** válasza:
77%

Tarts ki!


Orvosra van szükséged, megfelelő gyógyszerekre.

De főképpen környezetváltozásra, ha megoldható.

2020. nov. 9. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!