Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Végbél gombára milyen végbél...

Végbél gombára milyen végbél kúpot vegyek?

Figyelt kérdés
Valaki tudna segíteni? Végbél gombám van, és a fenekem is gombás. Arra vettem Candibene Teva krémet és már sokkal jobb állapotban van a bőröm, viszont érzem azt, hogy belül egy kicsit viszket a végbelem. Valamilyen végbél kúpot kellene vennem, hogy eltűnjön belülről is a gomba, de alapból eléggé idegeskedős fajta vagyok, szóval a legjobb lenne, ha olyan kiszerelésben lenne, hogy csak körülbelül három darabos. Nem dugtam még be magamnak kúpot soha, csak hüvelytablettát, de akkor is nehezen dugtam be, feszültek az izmaim. A végbélkúpot be lehet krémezni mielőtt bedugom? Ha igen, akkor milyen krémet kell rátenni? Milyen végbél kúpot vegyek? Köszönöm a segítséget.

2021. júl. 2. 17:58
 1/3 anonim ***** válasza:

Mondjuk olyat, amit az orvos felír/ajánl.

Jobbulást!

2021. júl. 2. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi. Hát, valami vény nélkülit akartam venni, azért kérdeztem, hogy milyet vegyek, gondoltam hátha valaki ismeri ezeket és tud ajánlani valami vény nélküli kúpot. Orvoshoz nem igazán akartam menni ezzel, de ha muszáj hát akkor muszáj.
2021. júl. 2. 20:03
 3/3 anonim ***** válasza:
semmit, travocort kenőcs kell rá nem kúp
2021. júl. 3. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!