Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Mi a kulonbseg a Pfizer es a...

Mi a kulonbseg a Pfizer es a Comirnaty vakcinak kozott?

Figyelt kérdés
Itt most a Comirnaty nevu vakcinaval oltanak, ami allitolag Pfizer, de akkor minek adtak neki mas nevet?

2021. júl. 14. 15:38
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ez egy és ugyanaz. Nekem mind az 1., mind a 2. vakcinabeadáskor ezt írták rá a papíromra: Pfizer-Comirnaty.


Szóval szerintem ez egy és ugyanaz. Nincs különbség.

2021. júl. 14. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Ugyanaz, Pfizer-Biontech a cég.

Comirnaty vakcina:vírus molekuláris szerkezetén alapuló technológia segítségével készült. Az oltóanyag mRNS-alapú, egy lipid nanorészecskébe csomagolt RNS molekulát (mRNS) tartalmaz.

2021. júl. 14. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Ez a vakcina neve, a Pfizer a cég neve, és az terjedt el, de hivatalosan ez a Pfizer cég Comirnaty nevű vakcinája.

Mint a kínainál, a Sinopharm maga a cég neve, a papírokra viszont Vero Cell-t írnak.

2021. júl. 14. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
97%
Gyártó - termék.
2021. júl. 14. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
16%

#2


Mi az a nanorészecske amit írsz és, hol a forrás?

Mert ugyan nem vagyok oltásellenes, de elég érdekes, hogy már találkoztam evvel a szóval, és elég rossz kicsengése van.


Mintha valami nanotechnológiára, utalna kontextusából kiragadva.

Remélem nincs ilyesmiről szó.

2021. júl. 14. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
71%

Mert az miért baj? Igen nanotechnológia. Több helyen megtalálható.


[link]

2021. júl. 15. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Mert Csepcsak neni szerint mikrocsipsz van benne. Bar az, hogy milyen feszultsegforrasrol mukodik, arra mar nincs valasz.



Koszi a valaszokat, azt hittem, hogy a Pfizer "lebutitott" valtozata, amit ide, Azsia seggebe kuldenek Nyugatrol.

2021. júl. 15. 09:40
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Pont a Pfizernél lenne logikátlan a csipsz, mert ott van egy ampulla, amit az oltóponton hígítanak fel, steril fecskendőt/tűt használnak, mégis hogy lehetne akkor garantálni, hogy minden adagban legyen? A másik kérdés az, hogy egy ilyen nanocsipsznek a jel hatótávolsága sem lenne nagy, szóval akkor ezt hogy használnák fel akármire is? Az energiaellátás megoldható ilyen méretben, akár több évre is.
2021. júl. 15. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Az RFID-chippek pl. nem saját feszültségforrásról működnek, hanem a leolvasó által kibocsájtott rádióhullámból származó energiából.
2021. júl. 16. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
0%

Ne szivassatok már, hogy a nanorészecskék akkor RFIDet vagy azokhoz hasonló szarokat takarnak??


Mert nanorészecskékről tényleg szó van benne.


Ha nem chip, akkor mi??

2021. júl. 16. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!