Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Miért vastag folyamatosan a...

Miért vastag folyamatosan a nyálkahártyám és köpdösöm, krákogom fel a ragacsos váladékot, amiben néha feketés szösz szerű darabok vannak?

Figyelt kérdés
Hónapok óta naponta többször krákognom kell, mert úgy érzem tele a torkom váladékkal és ki kell köpnöm. Ha nagy nehezen "felszívom" és kijön, akkor vagy teljesen átlátszó vagy van benne halvány feketés színű zavaros ragacs. Voltam fül-orr-gégészeten, mellkas röntgenen, légzésfunkciós vizsgálaton a pulmonológián, egy rossz fogam miatt volt antibiotikum kúrám de ez nem múlik el, a vizsgálatok pedig negatívak. Nem dohányzom nem is dohányoztam, nem hiszem, hogy nagyon szennyezett levegőjű környéken élnék, nem dolgozom vegyszerekkel. Nem értem mitől van ez és az orvosok sem tudják. :(

2021. júl. 20. 14:40
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

Az jutott eszembe, hogy apámnak amikor gyerek voltam volt egy "fekete szőr nyelv" nevű diagnózisa, amit azért jegyeztünk meg, mert nagyon szórakoztatónak tartottuk az elnevezést.

Persze nem volt igazából szőrös a nyelve, csak fekete lepedék.

Cseppeket kapott rá.

2021. aug. 19. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

Azt szeretném kérdezni kedves kérdező, hogy voltál covid-19 oltáson, és ha igen akkor mikor, és melyik fajtát?


Ha igen akkor ezeket a tüneteket lehet kezelni, mert lehet a tünetek a védőoltás mellékhatásai, amit időben kezelve meg lehet előzni a nagyobb bajt!

2021. szept. 28. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat.

Nem kaptam oltást, ezek a tünetek régóta fennállnak.

2021. okt. 1. 20:35
 14/16 anonim ***** válasza:
100%

Nekem az SLS tartalmú fogkrémektől volt bajom, de akár a fogtömések, fogpótlások is okozhatnak gondokat.

[link]

2021. nov. 8. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:
Még mindig ugyanez a helyzet...
2023. febr. 16. 22:19
 16/16 anonim ***** válasza:
A szösz megjelenésből gombára vagy valami féreg lárvára gondolnék.
2023. máj. 25. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!