Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Mikor kapja meg a második...

Mikor kapja meg a második adag oltást?

Figyelt kérdés

Sziasztok a párom most szombaton megy (06.24) az első adag oltasra (Pfizert kapja) arra lennék kíváncsi hogy mennyi idő után kapja meg a második adag oltást? És a második adagra is kell regisztrálni újra ? És mi a helyzet a védettségi igazolvánnyal? Azt automatikusan megkapja majd vagy azt is kervenyezni kell

Tapasztalatokra lennék kíváncsi

Köszönöm :)))



2021. júl. 22. 17:43
 1/5 krwkco ***** válasza:
100%

Kb. 1 hónappal később lesz a második. Nem kell kérni, az oltóhelyen automatikusan adnak egy papírt a 2. időpontról.

A magyar védetségit az első oltás után 5-10 nap alatt kipostázzák.

Tapasztalat.

2021. júl. 22. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a gyors választ 🙏😊
2021. júl. 22. 17:49
 3/5 anonim ***** válasza:
3. hét a 2. oltás, védettségi meg 1 hét (5 munkanap) volt nálam.
2021. júl. 22. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Még mindig kiküldik a védettségit az első után? Nekem még úgy volt, de tudtommal ezen változtattak.


Normál esetben amúgy tényleg az első oltásnál kap időpontot a másodikra is.

2021. júl. 22. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
En is pfizert kaptam es 5 het mulva kaptam a masodikat. A tobbi ugy van ahogy az #1 irta.
2021. júl. 22. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!