Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Az normális, hogy a második...

Az normális, hogy a második adag Pfizer után ég mindenem és folyik rólam a víz?

Figyelt kérdés

Ma kaptam a másodikat. Elsőnél nem volt ilyen, csak magas láz.


Most pedig erős izzadás, melegségérzet és égő arc. Mintha 40 fokos lakásban ülnék.



2021. máj. 27. 23:34
 1/7 anonim ***** válasza:
0%
1-2 hétig normális
2021. máj. 27. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
58%
Engem is jol odavert a 2. adag, tobb napra. Amit tehetsz: jo sok folyadekot iszol es pihensz. Ha belazasodsz,algopyrin. Aztan majdcsak elmulik.
2021. máj. 27. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
30%
Igen, a második adag törvényszerűen jobban kiüt, mint az első. De ez jó dolog. Azt jelenti, hogy már az első volt annyira hatékony, hogy most a szervezeted fel tudta ismerni a coronát, és ezerrel védekezik ellene.
2021. máj. 27. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
35%

Nem hiszem hogy baj lenne.

3 az 1000-hez az esélye hogy belehalsz.

2021. máj. 28. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Most hajnalban 38,5 volt a hőm, reggel 6-kor vettem be algopyrint azóta semmi bajom, teljesen jól érzem magam. Remélem így is marad egész napra.
2021. máj. 28. 07:16
 6/7 anonim ***** válasza:
36%
Komolyan nem értem ezt az oldalt. Ha valakinek nem tetsző véleményt írok le, okés hogy lepontoz, de ha egy tényt írok le, egy konkrét adatot, akkor hogy a fenébe 8%-os a válaszom?!
2021. máj. 28. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező: A párom 32 éves nő, aki alapjáraton nagyon kevés folyadékot iszik (sajnos ilyen a természete, plusz nemrég 7 éven át olyan munkahelye volt, ahol nem tudott pisilni, nem volt rá mód, lehetőség... ezért inkább nem ivott napközben, és erre állt be a szervezete, 1 éve van másik, új munkája, s azóta valahogy nem kívánja, ennyi), most az I. koronaoltás hatására vedelni kezdte a folyadékot (na, nem az alkoholt, hanem a vizet, meg ami épp üdítő eléje került).Aznap éjjel azt érezte, hogy meggyullad, 39 fokig szaladt a láza.


Én hasonlóan éreztem, csak nálam a folyadékfogyasztási igény ennyire markánsan nem jött elő.


6: Mivel nemcsak a kérdésre válaszolók, hanem mindenki szavazhat nyakra-főre, össze-vissza, és ebbe a szavazósdiba/-ra szerintem még az oldal moderátorainak sincs se beleszólásuk, se ráhatásuk, innentől fogva totál random az értékelési rendszer is, innentől pedig az se vehető komolyan, amit az oldal automatikája amúgy kiír, hogy X.Y. ennyi meg annyi %-ban ad hasznos válaszokat.

2021. máj. 28. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!