Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Annak is érdemes antitest-szin...

Annak is érdemes antitest-szintet méretnie és lélekszakadva rohannia a III. oltásért, akit 2, azaz kettő alkalommal is Pfizerrel oltottak?

Figyelt kérdés
Akkora hiszti van az oltások körül, hogy komolyan, rettenetesen be vagyok tojva.

2021. júl. 26. 09:41
1 2
 1/16 Ypszilon1980 ***** válasza:
44%
Nem, sőt azoknak 3.-at sem szükséges kapni.
2021. júl. 26. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
66%

De jó vagy Kérdező de jót nevettem most XD

Lélekszakadva rohanni,ez nagyon jó😊😊

Nagy a hiszti de csak azoknak akikre hat mert nem sok eszük van

Nem érdemes sem az antitest fos amit te fizetsz ááááá nem is a haszonszerzés a cél amúgy XD

A 3.oltás után pedig lehet menni a 4.-re is és így tovább

Nem baj hogy mutálódik a vírus ami a gyengülését jelzi éppenséggel de akkor is futni kék oltatni eszeveszett tempóban XD

Vigyázat nehogy ne maradjon vak-cina a rettegés fokán🤣🤣

2021. júl. 26. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 krwkco ***** válasza:
38%

Én eddig minden statisztikán alapuló hírben, ahol több oltás is szerepelt, azt olvastam hogy a Pfizer (nevezzük így az egyszerűség kedvéért) hatékonysága a legmagasabb.

Szerintem egyenlőre csak a Sinopharmmal oltott 60 év felettieknek érdemes tesztelteni vagy 3. oltást kérni.

A kormány csak azért kommunikálja az általánosan elérhető 3. oltást, hogy elfedje a Sinopharmmmal elkövetett hibákat.

2021. júl. 26. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
72%
Amíg van raktáron elsózható oltás, addig mindenképp. És már most előre jelezni az igényt a 4., 5. adagra :)
2021. júl. 26. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 Ypszilon1980 ***** válasza:
55%
#4:Ebben van valami, szerintem is így lesz.
2021. júl. 26. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
24%

Így lesz!Sőt még durvább dolgok is lesznek itt.Cipruson már elkezdődött a cirkusz.Nem mehet se boltba se dolgozni oltatlan júli 31-ig XD

Meg is lesz az majd hosszabbítva a nattyon veszélyes vírusra hivatkozva és így tovább.Most tesztelik le élesben hogy meddig mehetnek el.Nem szép jövőkép ez emberek mert ha ott megteszik akkor bárhol máshol ez megtörténhet.Több európai országban kemény tüntetések vannak a diktatúra ellen mert már megdőlni látszik a hattalmas nagy pandémia képe,hmmm

2021. júl. 26. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:

[link]


Vajon az ebben a cikkben emlegetett a III. oltás sem a Pfizerrel oltottakra vonatkozik?

2021. júl. 27. 12:10
 8/16 krwkco ***** válasza:
100%

"Vajon az ebben a cikkben emlegetett a III. oltás sem a Pfizerrel oltottakra vonatkozik?"

Mindenki foglalhat, aki akar, bármilyen volt az első oltása.

A Sinopharmmal oltott 60 év felettieknek fontos, hogy harmadik, és bizonyítottan hatékony oltást kapjanak. A Pfizer-eseknek -szerintem- felesleges. Inkább érdemes addig halasztani, amikor lesz mRNS oltás az új mutációkra, vagy jobban tisztázódik a harmadik oltás hatásossága az indiaira.

2021. júl. 27. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
0%

#2

"mutálódik a vírus" ez jó 🤣

Mégis hol hallottad ezt a butaságot? Kínában? Mert akkor el is hinném 🤣

2021. júl. 27. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
50%
A Pfizer oltásról kiderült, hogy a delta variáns ellen nagyon gyengén véd, a delta ellen sokkal jobb a Sinpharm, vagy a Szputynyik. Ettől függetlenül szerintem pfizeresként se rohanj harmadik oltásért, elég az a kettő.
2021. júl. 27. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!