Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Miért van az, hogy Izraelben...

Miért van az, hogy Izraelben a súlyos tünetekkel kórházban lévők 60% mRNS védőoltást kapottak közül kerül ki?

Figyelt kérdés

"Izraelben a kórházban kezelt emberek 60 százaléka a beoltottak közül kerül ki.



A legnagyobb veszélyt a világra jelenleg a delta-variáns jelenti


– mondta Sharon Peacock mikrobiológus a Reutersnek nyilatkozva. Hozzátette: a delta „a legerősebb és a leggyorsabban terjedő variáns”, amely ez idáig kialakult."



Nehéz dolguk lesz a vakcináknak. Azoknak az embereknek, akik be vannak oltva, különösen vigyázniuk kell, hogy ne adják tovább a vírust


– mondta erről Eric Topol, a genomika szakértője.


[link]



2021. júl. 27. 09:00
1 2 3 4 5 6
 31/54 anonim ***** válasza:

#29 Neked van bizonyítékod, hiteles forrásod arra, hogy az a 30ezer ember a covidba halt meg? Naugye. A 26-os válaszomban kifejtettem, hogy nincs egyikről sem fix adat, csak az, amit közöl a média. Konkrétanan ahol én élek, nagyon sok ember hal meg mostanában. Nem mondom, hogy mindről tudom, hogy oltott volt, de jópáran azok voltak.

#30 Sejtettem, hogy valaki ismét ezzel próbálja az igazamat lejáratni. Lerágott csontot hoztál. Egy évtizedek óta embereken alkalmazott oltást ne keverj ide. A covid oltások hivatalosan kísérleti fázisban vannak. Az MRNS vakcina egy teljesen új technológia, nincs és soha nem is létezett más ilyen oltás, amit ember kaphatott.

2021. júl. 27. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/54 anonim ***** válasza:
#30 Azt még azért ide biggyesztem, hogy amit ide másoltál nekem mellékhatásnak, azt egy random fájdalomcsillapító papírján is megtalálod. Nem az a lényeg, hogy milyen gyógyszer vagy oltás mit okozhat. Hanem az, hogy valójában mennyit embernek okoz bajt. A covid oltások mellékhatásai egyre több embert érintenek. Emberek esnek össze, maradandó károsodást szenvednek, kapnak trombózist, bénulnak le, halnak meg. Erről ugyan a média hallgat, de te is láthatod, ha tájékozódsz. Nyílik a világ szeme, a tiéd se maradjon csukva.
2021. júl. 27. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/54 anonim ***** válasza:
25%

"#30 Sejtettem, hogy valaki ismét ezzel próbálja az igazamat lejáratni. Lerágott csontot hoztál. Egy évtizedek óta embereken alkalmazott oltást ne keverj ide. A covid oltások hivatalosan kísérleti fázisban vannak. Az MRNS vakcina egy teljesen új technológia, nincs és soha nem is létezett más ilyen oltás, amit ember kaphatott."


Lehet választani vektor és elölt vírust tartalmazó oltásokat, ne hegyezd ki az mRNS alapúakra. A magyarok fele nem mRNS alapú oltást kapott csak szólok.


"Sejtettem, hogy valaki ismét ezzel próbálja az igazamat lejáratni. Lerágott csontot hoztál. Egy évtizedek óta embereken alkalmazott oltást ne keverj ide. A covid oltások hivatalosan kísérleti fázisban vannak. Az MRNS vakcina egy teljesen új technológia, nincs és soha nem is létezett más ilyen oltás, amit ember kaphatott."


Értem. Tehát ha egy bejáratott, évtizedek óta használt oltás pl. meningitiszt okozHAT, azzal abszolút semmi probléma nincs, de ha a csúnya gonosz mRNS technológia okozná ESETLEGESEN, akkor rohadjon meg a gyógyszerlobbi.


Erős kognitív disszonancia szagot érzek a levegőben.

2021. júl. 27. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/54 anonim ***** válasza:
0%

"Azt még azért ide biggyesztem, hogy amit ide másoltál nekem mellékhatásnak, azt egy random fájdalomcsillapító papírján is megtalálod. Nem az a lényeg, hogy milyen gyógyszer vagy oltás mit okozhat. Hanem az, hogy valójában mennyit embernek okoz bajt."


Benne van a betegtájékoztatóban. 10000-ből 1-nél jelentkezett valamilyen tünet. Tehát ha 5,5 millió embert beoltanának vele, statisztikailag 550 emberen jönne ki valamelyik durva tünet.

2021. júl. 27. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/54 anonim ***** válasza:
62%

Igen, ugye milyen vicces, hogy lehet választani a vakcinák között? Mintha a cukorka boltban mondanák, hogy válassz, hogy melyik a szimpibb, a piros vagy a kék csomagolású?! Nem a fejlesztői, de nem is az orvosod dönti el, hogy személy szerint te melyiket kaphatod. Azt kapod, amit kérsz. Ha így van, akkor mi a különbség a vakcinák között? Miért létezik vagy 10 oltás, ha ugyanaz a funkciója és a kutyát nem érdekli, melyiket kapod, csak legyél beoltva?!

Nem esetlegesen okoz problémát, hanem egyre több emberen jelentkeznek mellékhatások. Írtam, nyitott szem.

A covid vakcináknál te nem fogsz statisztikát látni. Az meg alapból halott ötlet, hogy mennyi embernek "kéne", hogy baja legyen tőle. Ennél jóval többnek van.

2021. júl. 27. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/54 anonim ***** válasza:
61%
Lehet szépíteni,sokan meg is teszik, de az az igazság hogy az mRNS oltások hosszú távú akár mellékhatásairól senki sem tud semmit sem. Az már kiderült, hogy nem véd. Ha kettő nem véd, akkor a harmadik vagy a sokadik fog? A magyar média pedig szándékosan titkolja el azokat a híreket, melyek a többi országból érkezne. A további oltások elleni tüntetésekről. Ismerősöm olaszban él, le van döbbenve azon, hogy a magyar média mennyire cenzúrázza az ilyen híreket.
2021. júl. 27. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/54 anonim ***** válasza:
22%

"Igen, ugye milyen vicces, hogy lehet választani a vakcinák között? Mintha a cukorka boltban mondanák, hogy válassz, hogy melyik a szimpibb, a piros vagy a kék csomagolású?! Nem a fejlesztői, de nem is az orvosod dönti el, hogy személy szerint te melyiket kaphatod. Azt kapod, amit kérsz. Ha így van, akkor mi a különbség a vakcinák között? Miért létezik vagy 10 oltás, ha ugyanaz a funkciója és a kutyát nem érdekli, melyiket kapod, csak legyél beoltva?!"


LOL


Tudod, mielőtt elmennél oltatni, ki kell töltened egy kérdőívet bizonyos kérdésekkel, amit az oltóorvos átnéz és eldönti, hogy megkaphatod-e az oltást. Ha nem lát ellenjavallatot, akkor beadja, ha igen, akkor meg nem.

Ezt hívják az alkalmazási előirat szerinti alkalmazásnak. Ha a gyártó azt mondja, hogy 18 év fölött bárkinél lehet alkalmazni leszámítva 1-2 dolgot, akkor miért ne élnének ezzel a lehetőséggel? Szezonális influenza oltást is lehet választani...


"Az már kiderült, hogy nem véd. Ha kettő nem véd, akkor a harmadik vagy a sokadik fog? A magyar média pedig szándékosan titkolja el azokat a híreket, melyek a többi országból érkezne. A további oltások elleni tüntetésekről. Ismerősöm olaszban él, le van döbbenve azon, hogy a magyar média mennyire cenzúrázza az ilyen híreket."


Na mesélj, milyen adatokból szedted ki azt, hogy egyáltalán nem véd az oltás?


Gondolom hitelt érdemlő bizonyítékod nincs, de Te tudod az igazságot, csak mindenki el van hallgattatva. Mesélj még ;)

2021. júl. 27. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/54 anonim ***** válasza:
62%

#37 A kérdőív nevetséges. X-elni kell, hogy igen, vagy nem, de ebből a személyre vonatkozóan nem derül ki konkétan, hogy kaphatja-e.

Van-e krónikus betegsége? Végülis a krónikusokat "veszélyezteti" a legjobban a vírus és kb nincs olyan ember, akinek semmi baja nincs. De nem írhatja le az ember, hogy pontosan mi a gondja. Nagyon nem mindegy, hogy szívbeteg, vagy asztmás.

Rendszeresen szed-e gyógyszert? Nem írhatod le, hogy milyet. Itt is nagyon nem mindegy, hogy mióta, volt-e probléma, milyen összetevőjű, cserélni, emelni vagy csökkenteni kellett stb.

Van-e bármilyen allergiája? Ha nem tudsz róla, akkor is lehet. Vagy-vagyra meg nem adunk oltást, mert bele halsz.

Nem fogok az összes kérdésen végigmenni. Általános kérdések, teljesen eltérő korú, egészségű emberekhez. Minimum 1 vérvételre, teljes vérképre szükség lenne (utána is), nem egy olyan papírra, amit jobb esetben is csak átfut az orvos, mert úgyis csak azt tudja adni, ami készleten van. Vagy megvárat, esetleg azt is elfelejti, hogy már beoltott téged 2x is (családomban történt ilyen). Szóval nehogy azt hidd, hogy mindenhol csodálatosan alapos az orvos és mindekire odafigyel. Álomvilágban élsz, ha azt hiszed, hogy az oltással életet akarnak menteni. A túlnépesedés nem újdonság, a nyugdíjasok a társadalom számára "pénznyelő, haszontalan" emberek, az aktív, dolgozni tudó embereket szinte halálig dolgoztatják éhbérért, dupla annyit adózol, mint amennyit keresel, brutális árak és áremelések vannak, ezzel szemben a bérezés nem növekszik, a gyógyszeripar nem érted dolgozik, hanem a pénzedért, de még az élelmiszeripar sem az egészségedet támogatja. Az embert ott használják ki, ahol lehet. Nehogy azt hidd, hogy ez a covid miatt átment szeretet szolgálattá és világmegmentő akcióvá, mert csak az oltás segíthet megmenteni az emberiséget. Az immunrendszer fogalma is megszűnt már létezni. Különböző országok különböző módszerekkel veszik rá az oltásra az embereket. Van ahol vásárlási kupont adtak, van ahol utazásit, van ahol pénzt, van ahol füvet, van ahol 1 doboz sört, van ahol szabadnapot, van ahol telefont, Mo-n szabadságot, hogy mehetsz erre-arra. Teljesen ingyen adták mindezt, lekenyerezték az embereket. Kicsit sem gyanús? Ébresztő!

2021. júl. 27. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/54 anonim ***** válasza:
0%

"De nem írhatja le az ember, hogy pontosan mi a gondja"


Leírhatja, múlthéten vittem szüleimet, már van rá külön rubrika. Egyébként úgy marhaság amiket írtok, ahogy van. Láttam súlyos koronás betegeket, családba is, nem játék. Először még nincs vírus, aztán fizetnek érte, hogy azt mondd, aztán férges a maszk, aztán az oltással ölnek meg... annyi hülyeséget olvasni, és mindig mikor nem jön be, jönnek az újabb és újabb összeesküvések. Nem unjátok még?

2021. júl. 27. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/54 anonim ***** válasza:
#39 Én sem veszlek egy kalap alá azokkal, akik dupla oltással még mindig rettegnek, maszkot húznak, fertőtlenítenek és ki sem lépnek az utcáról... Kérlek te se tedd. Reálisan gondolkodok, mert baromira bűzlik az egész helyzet. Nem értem, te miért nem látod. Persze volt, aki komolyabban beteg lett a vírustól, senki sem írta, hogy nem volt ilyen eset. Viszont nem volt annyi súlyos megbetegedés, ami indokolná a szigorításokat és az oltás sem vált be. A környező országokban szépen megmutatkozik, sőt, már a magyar média is kezd róla cikkezni, végre talán az oltottak is észreveszik,hogy mi folyik itt. Ennyit erről. Ja és még egy gondolat, mert elég sok konteóról derült már ki, hogy nem is az. Mi a különbség a valóság és a konteó között? 2 hét.
2021. júl. 27. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!