Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Miért van az, hogy Izraelben...

Miért van az, hogy Izraelben a súlyos tünetekkel kórházban lévők 60% mRNS védőoltást kapottak közül kerül ki?

Figyelt kérdés

"Izraelben a kórházban kezelt emberek 60 százaléka a beoltottak közül kerül ki.



A legnagyobb veszélyt a világra jelenleg a delta-variáns jelenti


– mondta Sharon Peacock mikrobiológus a Reutersnek nyilatkozva. Hozzátette: a delta „a legerősebb és a leggyorsabban terjedő variáns”, amely ez idáig kialakult."



Nehéz dolguk lesz a vakcináknak. Azoknak az embereknek, akik be vannak oltva, különösen vigyázniuk kell, hogy ne adják tovább a vírust


– mondta erről Eric Topol, a genomika szakértője.


[link]



2021. júl. 27. 09:00
1 2 3 4 5 6
 41/54 anonim ***** válasza:
42%
#40 Vagyok. Nézd el, felcseréltem a 2 szó helyét. Első a konteó, második a valóság. Fáradt vagyok. De rühellem, hogy ezer vitában ész érveket hozok fel, de még mindig nem értitek, hogy miről szól ez az egész. Influenza oltásnál meg nem hülyéztetek vagy szóltatok le senkit, pedig durva halálozással jár, ugyanúgy megfertőzöl vele mást, ugyanúgy átadhatod olyannak aki belehal. Az emberek betegen mentek orvoshoz, suliba, dolgozni, vásárolni, buszozni, étterembe, moziba vagy bárhová. Nem zárták be az egészségeseket, de a betegeket sem. Szóval miért mi vagyunk a hülyék, akik szerint ez nagyon nem stimmel?! Mindenki abban hisz, amiben akar. Te az oltásban, én meg abban, hogy nem dőlök be ennek. Magánügy. De én nem nézlek hülyének, szimplán nem értelek. Ez a különbség az oltottak és az oltatlanok között.
2021. júl. 27. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/54 anonim ***** válasza:
0%

#41


Fel kéne fognod végre valamit. Tudom, nagyon nehéz, de leírom mégegyszer:


Az oltások (általánosságban), arra valók, hogy a betegség súlyos lefolyásának kockázatát csökkentsék, a halál kockázatát pedig SZINTE 0-ra csökkentsék. Nincs és nem lesz olyan vakcina, ami 100%-ban akadályozza meg a fertőzés elkapását és a halált is, de olyan lehet ami 70-80-90%-ban képes erre.


Bekötött biztonsági öv mellett is simán meghalhatsz egy balesetben, csak nem mindegy, mekkora eséllyel.


De mondhatnám azt is (fordított példa), hogy ha muszáj lenne egy általad választott szerencsejátékon megforgatnod 100 ezer forintot, akkor min játszanál, ha a nyereményt megtarthatnád?

-Felraknád a ruletten mondjuk a feketére

-Eurojackpotra költenéd?


Persze, az eurojackpoton is meg lehet nyerni a fődíjat 1 szelvénnyel is, csak nem mindegy, hogy ruletten közel 50% esélyed van, addig az eurojackpoton 0,000000000000001%. Persze a ruletten is elbukhatod a pénzt, csak nem mindegy, hogy valaminek közel 50% vagy közel 0% eséllyel indulsz neki.


Az influenzáról csak annyit, hogy 60 év alatt ritkán okoz bármilyen kritikus állapotot eredményező esetet (kivéve persze ha valamilyen krónikus betegségben szenved az illető), 60 felett pedig jóval alacsonyabb a kockázata, mint a covidé. Továbbá influenzára léteznek terápiás módszerek, amivel kezelni lehet. Persze tudom, hogy ebbe is meg lehet halni -mert tény- csak nem mindegy, hogy milyen arányban.

2021. júl. 28. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/54 anonim ***** válasza:
50%

#42 A Pfizer megbukott. De azért adasd be harmadszorra is.

[link]


Tényleg vak vagy, ha nem veszed észre, hogy egyre több az oltás utáni halál. Basszus olvass már személyes történeteket! Tudod hányan kérik majd a szaros 3.oltást? Szinte senki, mert brutálisan rosszul voltak az oltástól. Ráadásul nem ér semmit, nem véd, sőt, az oltottak hullanak, és szeptembertől te mint oltott, ugyanúgy maszkot fogsz hordani. Lehet vitázni, érvelgetni az igazadról, de ha rá se bagózol, sőt, kamunak gondolod azt a rengeteg embert, akiknek bajuk lett oltás után, illetve meghaltak akkor értelmét veszti a dolog. Nem jelentéktelen számú emberről van szó. Nagyon nem. Szóval én kiszállok a szócsatából, térjünk vissza rá pár hét múlva, mikor már itt is élesben megy a delta és te is a szemednek hiszel.

2021. júl. 28. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/54 anonim ***** válasza:
23%

#43


A 444 nem linkel forrást, de gondolom erről van, szó, hiszen ez járta be mostanában a sajtót:


[link]


(Hivatalos Izraeli adat)


Szóval, görgess szépen lefele, és látni fogod az utolsó 2 dián az eredményeket.


Igen, valóban csökkent a Pfizer hatékonysága a fertőzés és tünetes megbetegedések megelőzésében (de főleg azoknál, akik január-február környékén kapták meg, ami érthető hiszen fél év alatt csökken a vakcinák hatásossága minden esetben). Átlagosan tehát 39 és 41%-ban előzik meg megfertőződést és a tünetes megbetegedést, a kezdeti 95%-tól. Azonban jól látszik, hogy a kórházba kerüléstől a súlyos lefolyású betegségtől még így is 90%-ban megvéd a 2 oltás, ami az oltás ELSŐDLEGES FELADATA!!!! Tudom nehéz felfogni, de az adatok nem hazudnak.


"térjünk vissza rá pár hét múlva, mikor már itt is élesben megy a delta és te is a szemednek hiszel."


Egyesült Királyságban 2 hónapja élesben megy, és az ottani adatok is visszaigazolják az Izraeli adatokat.


[link]


16-17. diát ajánlom figyelmedbe. Mielőtt jönnél azzal a gyökérséggel, hogy "de hát ugyanannyian halnak meg az oltottak mint az oltatlanok", ez igaz, csak az 50+-os korosztály 90%-a kapott 2 oltást. Tehát a populáción belülről ugyanannyi halálozás jön az oltott 90%-ból mint az oltatlan 10-ből. Ráadásul a fertőzöttek száma a 3. hullámhoz hasonló nagyságot ért el, a halottak száma pedig alig növekedett.



Amúgy elég vicces, hogy azt AZONNAL elhiszed és hivatkozol rá, hogy ha az Izraeli miniszterelnök kijelenti, hogy csökkent a Pfizer hatékonysága (ami elég erőteljes torzítása a valóságnak), de most, hogy ott van ugyanabban az adatsorban, hogy amúgy a súlyos esetek és a kórházba kerülés esélyét ugyanúgy 90%-ban megakadályozza, mindjárt érdektelen és kamu lesz az egész számodra :D


De nyilván az Egyesült Királyság is valótlan adatokat közöl, az amerikai FDA-val karöltve.


Az általad említett TÖMEGES oltási reakciókkal bíró ember hol van? Miért nem szólalnak meg? 2021-van, az internet elég sok minden elbír, akkor miért nem szólalnak meg név szerint? Ha azt állítod, hogy nagyon sokan vannak, miért nem indítottak még peres eljárásokat? Miért nem tüntettek? Hol vannak a kórházból?

2021. júl. 28. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/54 anonim ***** válasza:
69%

#44 Facebookon rengeteg csoport van, ahol felvállalják névvel, arccal, videóval. Van, aki hónapok óta menstruál, megállás nélkül. Őt is megtalálod a csoportokban. Feljelentések is zajlanak, konkrétan az egész mizéria miatt is. De neked erről miért nincs infód, ha állítólag mindent is tudsz "hiteles" forrásból?! 🤨😄

Meglátjuk ki nevet a végén. 😉

2021. júl. 28. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/54 anonim ***** válasza:
0%

#45


Reagálj valamit a Pfizer hatékonyságra, mert nagyon kerülöd a témát :)


Elhiszem, hogy van ilyen eset, nem tagadom DE:


Facebookon most találtam egy 32 ezres csoportot. Ha feltételezzük, hogy ott minden egyes ember kizárólag súlyos mellékhatásokkal szenvedett az oltások után és valósat állít (erős feltételezés azért valljuk be), akkor is 5,6 millió oltott emberre nézve 0,5% az esélye. Ha a valóságot nézzük (nem mindenki szenvedett súlyos mellékhatásokkal), akkor inkább ennek a negyede, de még azt is sokallom.


Ilyen dolgok, hogy megjön a vérzés oltás után stb. az nem durva mellékhatás és nem mRNS specifikus. Egy tetanusz oltás/influenza oltás is ugyanúgy kiválthatja.

2021. júl. 28. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/54 anonim ***** válasza:
79%

#46 Azért nem reagálok, mert nem fogok neked bizonyítgatni semmit. Egy random ember vagy egy anonim oldalon. Előtted van minden infó, csak rá se hederítessz arra, ami valóban igaz. A covid számok is elenyészőek, 1,5 év alatt nem értük el az 1 millió fertőzöttet. A 30ezer halálból meg 3% volt amit valóban a covid okozott. Ha az oltás utáni mellékhatások eseteit ennyire kicsinyíted, akkor a covid halálozást miért nagyítod fel?

Nem megjött a vérzése oltás után és kész, hanem hónapok (!) óta menstruál, max 1 hét kihagyással. Ha jól emlékszem áprilisban kapta az oltást és azóta folyamatos a vérzése.

2021. júl. 28. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/54 anonim ***** válasza:

Értem.


Tehát Izraeli miniszterelnök bemondja, hogy nem hatásos a Pfizer (ami erős ferdítés) --> A PFIZER MEGBUKOTT!!!!


Kiderül, hogy a hivatalos Izraeli adatok alapján mégsem annyira bukta a Pfizer, mint amennyire állítottad: "Nem fogok neked semmit se bizonyítani"

Nem is nekem kell, hanem neked kéne belátni, hogy kognitív disszonanciában szenvedsz ;)

2021. júl. 28. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/54 anonim ***** válasza:

#48 Csak azt hajtogatod, amit a média a szádba rágott. Szerinted hol a francba érdekel engem, hogy mit gondolsz rólam? 😆😆😆 Te nem hagyod abba a bizonygatásod, mert egyszerűen nem tudsz semmi felmutatni, csak a fals statisztikáidat, meg a média híreket. 😆

Én kiszállatam, hagylak az megvezetett kis világodban. Nem kérek további reagálást, választ részedről. Amennyiben mégis megteszed, teljes mértékben elismered, hogy még egy kérést sem tudsz felfogni, nemhogy a covid és az oltás helyzetet. Innentől kezdve pedig méginkább lejáratod magad, mert ugye csak nyíltan mersz nekem esni, privátban nem. 🤭😆

2021. júl. 28. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/54 anonim ***** válasza:
0%

Világos. Aki nem kapja már el, attól még magán hordozhatja, és átadja másnak.

Mi nem világos ezen?

Hamarosan megint maaszkban kell járni.

A 3. oltást meg elsősorban az időseknek be kell adatniuk.

Aki még nem kérte az oltást, az kérje, mert a kórházi ágyon, lélegeztető gépen már késő.

2021. aug. 13. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!