Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Kinek mi a véleménye a Biotech...

Kinek mi a véleménye a BiotechUsa vitaminokról?

Figyelt kérdés
Konkrétan a multivitamin for women érdekel.Köszi a válaszokat.22L

2021. júl. 27. 22:44
 1/2 anonim ***** válasza:
Bár férfi vagyok, multivitamin for men-t szedek, de csak pozitívat tudok mondani. Ha nem is edzel, még akkor is megéri néha egy vitamin kúrát tartanod. Drága ugyan, de máshol nem kapsz ennyi pénzért ilyen nagy dózisú vitamint. Már az első pár nap után érezni fogod, hogy jobb a közérzeted, majd erősebb lesz a hajad, a körmöd és gyorsabban is fog nőni. Azonban, ha vese problémáid vannak szerintem kérdezd meg a háziorvost, hogy mit mondd, mert ezt sok vizet kell erre inni egész nap, hogy mossa gyakran a vesédet, nehogy bekövesedjen.
2021. júl. 27. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
En daily packot szedek. Az eleg komplex. Amiota szedem nem voltam megfazva sem. Jobb az etvagyam. Multi for ment is szedtem, de ezt a sport miatt jobbnak gondolom.
2021. júl. 31. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!