Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » A lázas beteg ember miért nem...

A lázas beteg ember miért nem képes otthon maradni, főleg ha boltban dolgozik?

Figyelt kérdés
Ma a boltban az egyik pénztárosnő a vevők előtt mesélte a másiknak, hogy nincs jól, lázas és rázza a hideg. És így szolgálja ki a vevőket. Nem hiszem el, hogy másfél évi járványhelyzet után még mindig van ilyen. Most akkor menjek karanténba, mert mi van, ha covidos volt a nő?

2021. júl. 31. 13:19
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
41%

Szerencsére egyre inkább terjednek az önkiszolgáló kasszák, úgyhogy hamarosan teljesen megszűnhet a probléma, hogy felelőtlen kasszások emberek százait fertőzik szét miközben jól össze is tapogatják az élelmiszert.


Nem normális aki szerint rendben van, hogy valaki fertőző betegként beül egy pénztárba. Persze a főnök majd jól kirúgja, mert beteg, tehát a főnök olyan okos, hogy ahelyett, hogy pár napig nélkülözné a munkaerőt, inkább végleg elküldi. Logikus.

2021. júl. 31. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
91%
Jaj, hát milyen jó is lesz hogy egy csomó embernek megint nem lesz munkája.... Basszus. A többi vásárlótól szarj, ne a pénztárosoktól.
2021. júl. 31. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Ennyit a védekezésről a magyarok hozzáállásáról. Csak nátha? S miből gondolja? Teszteltetett? Nem! Erdekli embertársai biztonsága? Nem! Tobbek kozott az ilyenek miatt robbant be a 2ik 3ik hullám is. Az ilyenek nem viselnek maszkot es állnak bele a képedbe bárhol bármikor. Se felelossegvallalas se emberseg bennuk. Az oke h ő náthás már ha az, egy világjárvány kellős közepén elég nagy merészség ilyet kijelenteni. Én leszarom h az ilyen abban a hitben él h kirugjak de ha pont ilyen miatt hazaviszem a vírust/ ősszel kulonosen felbaxott ez!/ eloszor az őt rugom torkon, majd a főnökét is.S nem azért mert para van. Hanem az emberi mértéktelen felelőtlenség, h lecarjuk egymást! Ez bax fel. Üdv egy eüs!Egyébiránt más időkben is illik oda figyelni hogy ne betegítsük meg embertársunkat. Egészséges biztonságos munkahely feltételeit megteremteni törvényes kötelezettsége minden munkáltatónak.
2021. aug. 8. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Lehet sokan itt azt hiszik ez nem történik meg, h valakit betegség miatt tesznek lapátra de engem mar rúgtak ki ilyen miatt. Azóta egyszer volt h nem mentem be betegen, de csak azért mert kórházban kötöttem ki. Nem rossz ha van hol lakni és van mit enni, Munka nélkül pedig eleg nehéz...
2021. aug. 8. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!