Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Van olyan, hogy valaki oltást...

Van olyan, hogy valaki oltást követően tüdőembóliában halt meg?

Figyelt kérdés
3 napja kaptam a Pfizer oltást és azért félek a tüdőemboliától, mert Leiden heterozigótám van. Így hajlamosabb vagyok a trombózisra pl.

2021. aug. 1. 16:40
 1/9 anonim válasza:
86%
Én nem tudok ilyenről. Azt viszont tudom, hogy édesapám a Sinopharm második adagja után lett beteg, 1 hónapig küzdött, aztán az intubációs gépen elhunyt. Holott, nekem azt mondták, hogy 2 hét alatt megjön a vakcina indukálta immunválasz.
2021. aug. 1. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Jézusom! Őszinte részvétem! :(
2021. aug. 1. 17:25
 3/9 anonim ***** válasza:
59%
Sajnos elég közelről ismertem ilyen embert. Három nappal az oltás után bevitték a kórházba, negyedik napra meghalt tüdőembóliában.
2021. aug. 1. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Voltak tünetei?
2021. aug. 1. 18:36
 5/9 anonim ***** válasza:
59%
Igen, ismerek. Nem Pfizeres hanem Astrás.
2021. aug. 1. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
69%
Elég sokan haltak meg így, csak igye bekerül a kórházba, ott elkapja a covidot is a valóban covidosoktól, mielőtt meghal már ki tudják benne mutatni. Hiába nem az votte el, ő már covid halottkémt megy a statisztikába.
2021. aug. 1. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Trombózishajlamom van és mióta megkaptam a 2. oltásomat, nehezebben kapok levegőt meg köhögök. Félek
2021. aug. 2. 16:48
 8/9 Cubina ***** válasza:
76%

Egy magándokihoz menj el, és vizsgáltasd ki magad, mondd el, mi a betegséged. Aspirin Protect-et szoktak ajánlani a trombózis megelőzésére, de nem tudom hogy a Pfizer mellé ajánlatos-e szedni. Ezt is meg kéne kérdezni a dokitól.

Én mindenképp elmennék megnézetni magam, nehogy tényleg nagyobb baj legyen. A fulladás nem játék. :(

2021. aug. 3. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
#7 Ez sima oltási reakció is lehet.
2021. aug. 4. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!