Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Emberek! Tudnatok nekem...

Emberek! Tudnatok nekem linkelni oltassal kapcsolatos hatekonysagot bizonyito tanulmanyokat cikkeket?

Figyelt kérdés

Szeretnem magam meggyozni hogy oltsam be magam, mert amilyen adatok a rendelkezesemre allnak, azok eppen ellene szolnak.


Allaspontom:


- Pro (oltassak)

- Lehet hinni, hogy megved bizonyos fokig a virustol


- ingyen van


- egyre nagyon a diszkriminacio az oltottak ellen, csatlakozni kene a baranyokhoz


- Valoszinuleg egyre tobb munkahelyre, egeszsegugyi ellatashoz kell a vedettsegi

igazolvany (meg akkor is ha oltva vagy, de nincs immunvalaszod (lol))


- Contra:


- Durvan fel eve kezdodott el a nagy oltogatas, aminek hatekonysagarol nem tudunk szinte semmit (miert? Mert a teli-tavaszi nagy lezarasok kozepette a virus alapbol sokkal nehezebben terjedt, majd jott a nyar es a virus "eltunt". Ezt nehez lenne pont a vakcinanak tulajdonitani. A hatasukat osz vegere, telre allapithatjuk meg, hogy mukodtek-e)


- A legismertebb nyugati vakcinanak a klinikai tesztje (3. fazis) nagyjabol 2023-ban er veget: [link] nem akarok kiserleti alany lenni


- A statisztikak nem arrol arulkodnak, hogy az en korosztalyom (20 - 50) erintett lenne szignifikansan mortalitasi aranyban, mivel ez 0% - 0.2% koze teheto.


[link]

[link]

[link]

[link]


- Olyan korcsoportokon tesztelnek, amiken nem lett ellenorizve a vakcina (kisgyerekek) hatekonysaga, biztonsaga


- A politika eredetu dontesek felulmuljak az egeszsegugyet. Barmi amit hallunk koronavirussal kapcsolatban, az vagy politikus vagy kormanykozeli orvos (ami rendben van, csak itthon nagy a korrupcio, ezzel a fideszes is egyetert, hiszen ezert szavazta meg a kormanyt)


- Kamu orvosok toszigaljak az oltatlanokat hogy oltassak be magukat az emberek. [link]


- utana lehet nezni, a noci egy allatorvos, nem pedig emberekkel foglalkozo orvos, es fals allitasai vannak (az intensive care unit- tele van azt mondja, szelfizve egy allatorovis rendelobol, hogy milyen sulyos a helyzet)


- Nem letezik hosszu tavon elvegzett tanulmany, ami bebizonyitana az oltasok hatekonysagat, amiben azt allitanak, hogy nagy mertekben csokkenti a fertozodest es a fertozest, nagy mertekben csokkenti az elhalalozasokat, sulyos tuneteket


- Magyarorszagon a covid elhunyt besorolas nagyon szigoru. Ha valaha is covid fertozessel voltal regisztralva, es 2 ev mulva mondjuk egy autobalesetben meghalsz, akkor covid elhunytnak minosulsz. Ezt maga Orban Viktor mondta ki, meg Muller Cecilia. Ilyet semelyik jarvanynal nem csinalt az orszag, most miert kell akkor? https://www.youtube.com/watch?v=dRBVvsd5tGY


- Gibraltarban a vakcinacio mar 100% felett van (teljes dozis), nagyjabol aprilis, majus ota. Viszont egy honap alatt (juliusban, most), kis kerekitessel 1000-rel nott a coviddal beazonositottak szama. Akarhogy nezzuk, ez vakcinacio jelenleteben nagyon rossz szam. Most akkor hogy van ez az allitas, hogy a vakcina megakadalyozza a virus terjedeset, a fertozest, majd a variansok kialakulasat?


[link]


[link]


- Az FDA sem engedelyezte altalanossagban hasznalni a COVID vakcinakat, csak surgossegi esetre engedelyezte. Ehhez kepest orrba szajba nyomjak a vakcinakat, 3. vakcinakat, kevert vakcinakat, fiataloknak, idoseknek, terheseknek, amik tudomanyosan nincsenek megalapozva.


Meg sorolhatnam, de nem akarom tul hosszura (mar igy is hosszu), a kotekedok meg el sem olvassak az egeszet, utana sem neznek, csak bebofognek valami hulyeseget - hogy "hulye konteos!!", "az oltas ingyen van", meg ilyenek.


Ha a szatokbol kijovo budos bofoges helyett tudnatok tenyszeru, tanulmanyokat kuldeni, akkor elolvasom a kommentet, ammenyiben nincs hivatkozas semmire, lepontozom.


Ezt mondom a konteosoknak is, akik Bill Gates meg a chipbeultetes hulyeseggel meg hasonlokkal jonnek.


Tudomanyos, megalapozott, idoigenyes tanulmanyokat kerek. Nem a velemenyetekre vagyok kivancsi, csak abban az esetben vagyok kivancsi, ha tudsz melle linkelni egy megbizhato forrast, peldaul ilyet: [link]



#dzfsd
2021. aug. 4. 12:07
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

Oltott vagyok, de ezekre én sem tudok válaszolni... amiket leírtál azok valóban igazak.


Csak nyomas miatt oltattam magam, szerencsere semmi bajom nem lett a vakcinától, de sajnos tényleg még csak ott tartunk, hogy "reméljük beválik", ahelyett, hogy "tudjuk hogy beválik".


Amúgy szépen összeszedted a dolgot, grat!

2021. aug. 4. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!