Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Strandon szennyezett víztől...

Strandon szennyezett víztől mi bajom lehet?

Figyelt kérdés
Egy jobbnak számító, kedvelt helyen lévő termálvizes medencében ültem, amikor észrevettem, hogy közvetlen mellettem úszik egy darabosabb valami, ami leginkabb egy hányásra hasonlít. Esetleg még valami növény lehetett, de az sehonnan nem kerülhetett oda, és elég darabos volt. A mellettem ülő masik férfi szinten egyből kimászott. Szóltam az úszómesternek, de mire visszamentem már nem volt ott semmi. Ha valóban valami hányás vagy széklet volt mi a legrosszabb, amit így elkaphatok? Bőrfertőzés? Vagy ezt egy egészséges immunrendszer kivédi, csak gusztustalan?
2021. aug. 6. 18:29
 1/3 anonim ***** válasza:
33%
Micsoda élményed van 😀 Na, én ezért se megyek strandra meg ilyen hasonló helyekre. Mondjuk, simán lehet tőle rákos daganatod 😀
2021. aug. 6. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Emberek fertozesekkel, koromgombaval (es egyeb gombaval, amit csak el tudsz kepzelni a testen :D) es egyeb korsaggal is vizbe mennek, mert szarnak masokra. Sot, sokan bele is pisilnek, es pont itt a gyakorin olvastam megdobbenesemre, hogy sok no menstruacio kozben tampon nelkul strandol.

Ha eddig nem kaptal el semmit strand utan, akkor most se fogsz szerintem :D

2021. aug. 6. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Osztom az előző válaszát.

#1

Remélem, ezt csak valami nagyon gyenge viccnek szántad, mert ha nem, akkor ott elég komoly gondok vannak fejben.

2021. aug. 6. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!