Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Ez mi lehet a mandulám mellett...

Ez mi lehet a mandulám mellett? (kép)

Figyelt kérdés

[link]


Nem dohányoztam soha, fogaimat ápolom. Semmi más bajom nincs, csak kicsit piros a mandulám, meg lett mellette egy fehér valami, ami így bevérzik, ha eszek. Egyik napról a másikra lett. Olyan érzés, mintha valami lenne a torkomban, fáj ha nyelek. Ünnepnap és hétvége miatt nem tudok orvoshoz menni, de holnap elmegyek ügyeletre, ha nem változik.


2021. aug. 20. 17:35
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
Hát ez elég ijesztően néz ki, biztosan nem normális, de reméljük, nem komoly. Sajnos nem tudom mi lehet, ezt szerintem majd csak az orvos tudja megmondani, vagy esetleg valaki itt, akinek volt hasolnó.
2021. aug. 20. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:
én is abban bízok, hogy volt valakinek hasonló és addig is meg tudok valamit, amíg eljutok orvoshoz. Egyébként nem annyira borzasztó érzés, mint ahogy kinéz. Ha nem nyelnék észre sem venném, hogy ott van:)
2021. aug. 20. 17:43
 3/22 A kérdező kommentje:
Meg amikor fehér, akkor sokkal. jobban néz ki:) csak gondolom a kaja felsértette. Nem is fogok már csak pépeset enni, amíg el nem jutok orvoshoz.
2021. aug. 20. 17:44
 4/22 anonim ***** válasza:

Nem lehet, hogy egy elszíneződött mandulakő? Esetleg még a kő ott van és begyulladt miatta az a terület?

Keress rá a mandulakőre....

2021. aug. 20. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:
Én is mandulakőre gondoltam eddig, csak nem olvastam olyat róla, hogy így tud vérezni körülötte.
2021. aug. 20. 18:00
 6/22 anonim ***** válasza:
100%

Az sem kizárt hogy mandula gyulláds érdemes lehető leghamarabb felkeresni az orvost vagy az ügyeletet. Fekete szín az sosem jelent jót.

Annyi tippem lenne hogy kamilával galgalizálj gyulladás csökkentő hatású.

2021. aug. 20. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:

délután már tudtam rendesen inni, a napokban nagyon kevés vizet ittam. Elkezdett letisztulni, most így néz ki és kevésbé fáj.

[link]

2021. aug. 20. 19:50
 8/22 anonim ***** válasza:
100%
Tüszős mandulagyulladás lehet. Menj orvoshoz, mert ha az, akkor antibiotikumot kell rá szedned.
2021. aug. 20. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 A kérdező kommentje:
megyek mindenképp, holnap reggel elmegyek ügyeletre
2021. aug. 20. 20:13
 10/22 anonim ***** válasza:
32%

De nem tudod kipiszkálni? Vagy az most konkrétan micsoda?

Jobbulást és írj mindenféleképpen, hogy mi volt az:D

2021. aug. 20. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!