Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Ez mi lehet a mandulám mellett...

Ez mi lehet a mandulám mellett? (kép)

Figyelt kérdés

[link]


Nem dohányoztam soha, fogaimat ápolom. Semmi más bajom nincs, csak kicsit piros a mandulám, meg lett mellette egy fehér valami, ami így bevérzik, ha eszek. Egyik napról a másikra lett. Olyan érzés, mintha valami lenne a torkomban, fáj ha nyelek. Ünnepnap és hétvége miatt nem tudok orvoshoz menni, de holnap elmegyek ügyeletre, ha nem változik.


2021. aug. 20. 17:35
1 2 3
 11/22 A kérdező kommentje:
nem merem, mert lehet tályog. Amíg fehér volt azt hittem, hogy mandulakő. Akkor próbáltam kiszedni, de nem sikerült. Az a fura, hogy semmi más tünetem nincs. Írok majd, hogy mi ez.
2021. aug. 20. 20:53
 12/22 anonim ***** válasza:
55%

A fehér réteg az a seb varasodása, nedves helyen fehér a színe. Nekem mandulaműtét után volt ilyen fehér, amikor gyógyult.


Nem sértetted meg valamivel?

2021. aug. 20. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 A kérdező kommentje:
Nem tudok róla. Egyik nap elkezdett fájni a mandulám, másnap meg lett mellette fehér mandulakőre hasonlító valami. Aztán egyszer evés után véres lett az egész. Aztán letisztult, másnap evésnél megint véres lett. Most egész kicsi lett reggelre. Próbálok enni valami pépeset, utána megyek az ügyeletre.
2021. aug. 21. 07:27
 14/22 anonim ***** válasza:
100%
Evésnél azért lett véres, mert a kaja lekaparta a varas részt a tetejéről.
2021. aug. 21. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 A kérdező kommentje:
Rendesen rosszul vagyok, olyan ideges vagyok, hogy mit mondanak rá.
2021. aug. 21. 08:24
 16/22 anonim ***** válasza:
Szerintem legrosszabb esetben tályog, de simán lehet "csak" egy mandulagyulladás, kapsz rá amtibiotikumot, probiotikumot és 1 hét múlva már nyoma sem lesz.
2021. aug. 21. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 A kérdező kommentje:

[link]


Most így néz ki.

2021. aug. 21. 08:38
 18/22 A kérdező kommentje:
most értem az ügyeletre, nem vagyok egy félős típus, de a sírás kerülget. Nyilván a legrosszabbra számítok.
2021. aug. 21. 09:39
 19/22 anonim ***** válasza:

Ne félj! Kezelni kell valamivel, csak jobb lesz utána, erre gondolj! Írj majd, hogy mi volt!.

Szorítok!

2021. aug. 21. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 A kérdező kommentje:

Köszönöm, kedves vagy nagyon :)

Már itthon vagyok, be is vettem az első gyógyszert.

Heveny mandulagyulladás van a papíron. Azt mondta, hogy lesz 2 hét is mire meggyógyul. Augmentint kaptam rá. Azt mondta, hogy cseppfertőzéssel kaptam el. Csak egy dologra tudok gondolni, hétfőn amikor boltban voltam, mert azonkívül ki sem tettem a lábam a héten a házból és nem találkoztam senkivel. Aznap éjjel már arra ébredtem, hogy szúr a torkom.

Egy hét múlva vissza kell mennem majd orvoshoz.

2021. aug. 21. 10:51
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!