Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Birka vagyok mert így tettem?

Birka vagyok mert így tettem?

Figyelt kérdés

Hagytam, hogy beoltsanak.

Kétszer. Astrával.


Akkor én birka vagyok mert azt tettem amire ösztönöz az összes ország minden kormánya baloldali, jobboldali akármi.


Hezitáltam mert tudom, nem mentek végig a szokásos vakcina tesztelési protokollon.


2021. aug. 23. 23:01
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
22%
Már megint a kamuvideóval jössz? Én nem oltatom, magam, de röhej hogy el is hiszed azt a videót..
2021. aug. 24. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
27%

Igen lol. Érdekes hogy a nívósabb oldalak nem hoztak le ilyen híreket.

Ha igaz lenne a cikk akkor abból már nagy balhé lett volna világszerte.

Ha azt hiszed hogy a liberális lapok nem ugranának rögtön rá akkor tévedsz mert nekik minden az emberi jólét.

A másik a teszteléssel kapcsolatos. Azért a vakcinákat a tömeges beadatás előtt laborban tesztelik. A végén önkénteseken hogy biztonságos e.

Lehet hogy ez az nrns-es technológia új és nem értjük de ez lesz a jövő sok nehezen kezelhető betegség ellen mint pl. az aids vagy a rák.

2021. aug. 24. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
75%

#12


Ne haragudj, de egy kicsit naiv lehetsz.

2021. aug. 24. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
0%
Miért? Mert nem hisz el mindent? XD Inkább te vagy ostoba, hogy egy kamuvideóban látod az önigazolásod...
2021. aug. 24. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
49%
Egyértelműen az vagy. És mivel az oltás hosszútávon agysorvadást okoz, egyre inkább az leszel.
2021. aug. 24. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 A kérdező kommentje:

Elnézést eddig nem egészen pontosan úgy volt, hogy fogalmunk sincsen hogy az oltásnak milyen hosszútávú hatásai vannak vagy lehetnek?


Most hirtelen agysorvadás.....

2021. aug. 24. 12:21
 17/21 A kérdező kommentje:
És hogy übereljem az előző kommentemet, mi az, hogy "AZ oltás" ezt vagy azt okoz, amikor nincsen "AZ" oltás, hanem KÜLÖNFÉLE oltások vannak?
2021. aug. 24. 19:50
 18/21 anonim ***** válasza:
Igen, minden ilyen birka hozzájárul ahhoz, hogy ebben az országban ne legyen változás. Nekem nem lenne gond, hogy ha te szeretnél fél évente oltásra járni, de így mást is rákényszerítenek.
2021. aug. 24. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 A kérdező kommentje:

Baromira félreértés:


Én nem szeretnék.

2021. aug. 25. 11:54
 20/21 anonim ***** válasza:

Nem szeretnéd, mégis a nevedet adtad hozzá.

Adtál egy szívességet a kormánynak, így egyre jobban zsarolható lesz a kisebbség. Nem a semmiért köszöngeti viktor, így már sokkal könyebb dolga lesz. Azt tetted amire ösztönzött a kormány, ennyi erővel rájuk is szavazhattál volna. Ezek után már ne várd, hogy egy egyre szűkebb réteg, akiket a többség kitaszít fel tudja venni velük a harcot, hanem állj be a sorba a birkanyájhoz és szépen oltogasd csak magad. Ha azt hinnéd, hogy 2 elég volt, akkor szerinted mi a lótúrónak kell nekünk gyárat építeni hozzá?

2021. aug. 25. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!