Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Birka vagyok mert így tettem?

Birka vagyok mert így tettem?

Figyelt kérdés

Hagytam, hogy beoltsanak.

Kétszer. Astrával.


Akkor én birka vagyok mert azt tettem amire ösztönöz az összes ország minden kormánya baloldali, jobboldali akármi.


Hezitáltam mert tudom, nem mentek végig a szokásos vakcina tesztelési protokollon.


2021. aug. 23. 23:01
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
80%
Semmit nem tudsz jól csinálni, mert mindig lesznek akik ezért majd megvetnek (nyuszika és a sapka tipikus esete) Fogadd el, engedd el.
2021. aug. 23. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
57%
Én nem oltatok, de nem baszogatom azokat akik igen (főleg mert sanszos hogy előbb utóbb engem is kényszeríteni fognak hogy vegyem fel azt a szart) És totál nem érdekel ki nyafog azon hogy nem akarom a vakcinát.
2021. aug. 23. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
61%

Amit az 1-es mondott.

Nem tudsz mindenkinek kedvezni. Mondj le erről az illuzióról és hamarabb leszel szabad.

A másik hogy te sem szeretsz mindenkit, nem igaz?

Nem vagy birka mert beoltattad magad.

Én is kaptam 2 pfizert mert féltem a haláltól. Én már a veszélyeztetettek csoportjába tartozom.

Noha nem azért mert idős vagyok hanem mert magas vérnyomásom van és elhízott vagyok.

És bárki bármit mondjon én nem fogok azért bocsánatot kérni senkitől kert beoltattam magamat.

2021. aug. 23. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
37%
Nem vagy birka. Valami elképesztő hogyan fogalmaznak az oltásellenesek, már egy sima autóbalesetes cikk alatt is. Hogy biztosan az oltás miatt elaludt a kormánynál és ezért lett baleset. Konkrétan várják a haláleseteket, hogy aztán ráfoghassák, az oltás miatt van. Ja, amiket én kaptam oltásellenes ismerőstől és itt is: birka, agymosott, remélem megdöglesz, és még sorolhatnám. De ők nem agymosottak, neem, miközben egy pszichopata csalónak bedőlnek.
2021. aug. 24. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
73%
Dehogy vagy birka, még oltasd be magad sokszor hogy védett legyél. Talán majd 10. oltásnál felteheted a kérdést: Birka vagyok?
2021. aug. 24. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
68%
Mi az hogy "Hagytam, hogy beoltsanak". Erre senki nem kényszerített, önkéntesen kérted hogy oltsanak be. Azért vagy birka, mert ilyen kérdéskkel provokálod az embereket... Úgy látom, gyk tele van full elmebetegekkel..
2021. aug. 24. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
43%
Á, nincs kényszer.....ebben az országban hogy lenne? Az a birka aki el is hiszi hogy nincs kényszer. Elég ha egészségügyi dolgozó a kérdező.
2021. aug. 24. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
66%

Hát, az un. svájci frank hitelek propagálásánál és az emberek rá kényszerítésénél ugyan ezt mondták!


Azután mi lett a vége? Mindenki mosta kezeit, semmiért nem vállalt felelősséget. A károsultak pedig szépen csendben tudomásul vették.


Karácsony Gergely pld. mint hozzáértő virológus azt nyilatkozta, hogy a kínai vakcina nagyon rossz, és mindenkinek az mRNS oltást ajánlotta, sőt aki megkapta a kínait, az újból oltassa be magát 3. meg 4. oltással a pfujzerrel!

Most meg kiderült, hogy a kínaival oltottak jártak a legjobban, mert nekik ártott a legkevesebbet az oltás, akik pedig mRNS védőoltást kaptak, most már így néz ki a vérük:


[link] így néz ki a vérük:



Ezek a politikusok nem változnak meg soha sem, és lehet ő lesz a következő miniszterelnökünk! Hiába mindenki azt kapja amit megérdemel!

2021. aug. 24. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
63%

Ez a link a jó a vér ellemzésére:


[link]

2021. aug. 24. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
86%
"Most meg kiderült, hogy a kínaival oltottak jártak a legjobban, mert nekik ártott a legkevesebbet az oltás" az a kínai vakcina, ami semmiféle védettséget nem ad, csak védettségi igazolványt? XD
2021. aug. 24. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!