Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » 3 hónapig küzdött a coviddal?

3 hónapig küzdött a coviddal?

Figyelt kérdés
Elhunyt a napokban valaki, aki még májusban lett pozitív (Indiában volt pont, amikor ott berobbant a delta). Ez hogy lehet? Tudtok még más esetről, mikor ilyen hosszú ideig volt valaki tünetes covid beteg?
2021. aug. 27. 00:01
 1/3 anonim ***** válasza:
Azóta folyamatosan beteg volt?
2021. aug. 27. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
61%

Én már nem követem nagyon ezeket a híreket milyen variáns és hol. Az első időszakban voltak durvább esetek, amik ismerősi körben történtek. Többen voltak hetekig betegek, voltak akiket tényleg durván megviselt és a mai napig vannak poszt-covid tünetei, szaglás, ízvesztés, álmatlanság, kifulladás. Többen közülük sportos, aktív életet éltek. Volt haláleset is.

Engem már nem izgat, mert valószínűbb, hogy a pia fog elvinni.

2021. aug. 27. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Dongaben ***** válasza:
A COVID-19 okozta szövődmények okozhatták a halálát. Maga a vírus nam marad meg a szervezetben 10-12 napnál tovább. De mit ártott előtte? Ez az, amit sokan nem gondolnak át. "Tünetmentesen átestem rajta!", mondta büszkén egy ismerősöm. Ma pedig nem jár sehová, mert fullad, ha 100 Métert kell gyalogolnia. :(
2021. aug. 27. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!