Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Lehetséges hogy még sosem...

Lehetséges hogy még sosem találkoztam a coviddal vagy lehetetlen?

Figyelt kérdés
Kasszás vagyok, mellékállásban futárkodok. Nagyon sok emberrel találkoztam, egy nap kb. 100al. A munkahelyemen mindenki volt koronás kivéve én. Nem vagyok beoltva.
2021. máj. 29. 17:32
 1/6 GIRL ALONE válasza:
Nos erre igazából egyértelmű választ nem lehet adni sajnos, az is lehet hogy átestél rajta minden tünet nélkül, vagy el sem kaptad. Ismerek olyat akinek a családjában mindenki elkapta és mindenkinek volt tünete de neki semmi nem volt. És ő sem volt be oltva, és igen a családjával egy háztartásban él.
2021. máj. 29. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
86%
Biztos az ment rajtad tünet nélkül..
2021. máj. 29. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Én sem kaptam még el, beoltva se vagyok. Én csináltam gyorstesztet, ami kimutatja, hogy van-e antitest a véremben, és nem volt, szóval elvileg tünet nélkül se ment át rajtam, pedig párom elkapta, a családja elkapta, testvérem és párja elkapta, velük pedig találkoztam azért közben. Szóval lehet ilyen.
2021. máj. 29. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Igen,lehet ilyen,hogy még nem kaptad el.
2021. máj. 29. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Szerintem annak van a legnagyobb esélye, hogy zünetmentesen átestél rajta. Az emberek 90%-án így megy át, de van pár ember, aki nagyon megbetegszik és most erre figyelünk, ezt veszi észre mindenki.
2021. máj. 29. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 krwkco ***** válasza:

kérdező

"Kasszás vagyok, mellékállásban futárkodok. Nagyon sok emberrel találkoztam, egy nap kb. 100al. A munkahelyemen mindenki volt koronás kivéve én."

Lehet, hogy a munkahelyeden olyan a szellőzés, hogy tőled elfelé viszi a mások által kilélegzett levegőt. Esetleg plexifal is véd és jól hordod a maszkot. A munkatársaiddal nem beszélsz maszk nélkül, szemtől szembe. Pl. közös étkezés.

A futárkodás szerintem nem veszélyes. Többnyire nem vagy zárt térben másokkal.

2021. máj. 30. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!