Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Mennyi az esélye a koronavírus...

Mennyi az esélye a koronavírus fertőzésnek az esetemben?

Figyelt kérdés

Napok óta levert vagyok, láz, tüsszögés, orrfolyás, torokfájás, fejfájás a jellemző. A 20-as éveim elején járok, és mindkét oltást megkaptam, a másodikat már majdnem 3 hónapja. A napokban ugye nagyon hideg volt, kirándultam, és volt egy olyan érzésem, hogy "Na most tuti megfáztam", másnap kezdődtek a tünetek.

Hogyha ez a delta variáns, mire számítsak?

Így oltással együtt is lehet tőle komolyabb bajom, pl vérrög?

Szerintetek mekkora az esélye, hogy covid? Teszteltessek?



2021. aug. 28. 11:19
A kérdező szavazást indított:
Biztosan covid
Nagy valószínűséggel covid
Látok rá esélyt, hogy covid
Kis esélyt látok arra, hogy covid
Nem látok esélyt arra, hogy covid
22 szavazat
 1/5 anonim ***** válasza:
77%

Szerintem csak sima nátha. Írtad hogy érezted hogy megfáztál így valószínüleg az volt a háttérben.

A vérrög az oltástól jelentkezhet. Kb. 1 hónapon belül max.


A delta variánsnak elvileg más a tünetei.

Kötőhártyagyulladás, hányinger, stb.

Ha pfizerrel oltottak be akkor olyan 60-70%-os védettséged még van ellene.

A másik jó oltás a Moderna még. Az talán még nagyobb védettséget kínál a pfizernél is.

2021. aug. 28. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
80%
Simán lehet covid, az oltás a fertőzés elkapásától (és terjesztésétől) nem véd. Teszteltesd le magad, akkor derülhet csak ki (mondjuk 1 teszt sem feltétlenül mond bármit, lehet 2 érdemesebb de elvileg ha pozitív lesz akkor az vagy). Minden más itt csak találgatás. Lehet nátha, influenza vagy covid is.
2021. aug. 28. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
16%

Csináltassál tesztet, de sürgösen !


Aztán itt is írd meg nekünk, hogy mennyire fáztál meg ;-)

2021. aug. 29. 05:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
9%

Teljesen meghülyítettek mindenkit ezzel a szarral...

Gondolj bele 5-10 évvel ezelőtt röhögtél volna az egészen.

2021. aug. 30. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm amúgy a válaszokat, azóta teszteltem és negatív lett. Vigyázzatok magatokra, valami csúnya vírus terjeng, ami ugyan nem covid, de nagyon kellemetlen
2021. szept. 8. 10:55

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!