Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Tünetmentes vagy enyhe tünetű...

Tünetmentes vagy enyhe tünetű COVID fertőzés után jött elő mégis valamilyen probléma?

Figyelt kérdés

Olyanokra gondolok, akiken tünetmentesen átment a COVID, viszont később kiderült valami probléma amit a COVID okozott? Vagy csak enyhe tünetei voltak és a gyógyulás után jött elő valami komolyabb gond?

Ha igen, mi volt az, és mi lett a megoldás? Mennyire befolyásolja/befolyásolta ez az utólagos COVID okozta probléma a mindennapodat?

Ui. valaki írta itt pár napja, hogy nem utd sehova járni mert 100 méter séta után már fullad, pedig tünetmentes volt, innen jut eszembe, vannak-e még ilyenek, akiknek van/volt gondjuk úgy, hogy papíron gyógyultak voltak?



2021. aug. 28. 19:08
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
68%
Mentős ismerősöm szerint igen. Korábban mesélte, hogy korábban egészséges fiatalokat vittek be covid után érrendszeri gondokkal, hogy ez mennyire gyakori nem tudom
2021. aug. 28. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
80%
Tünetmentes voltam. Az első oltás után fertőződtem meg. A hajam és körmeim állapota majd egy év után is borzalmas.
2021. aug. 28. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
24%
#1: Érrendszeri gondok főként az oltástól szoktak kialakulni.
2021. aug. 29. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
0%
#2: Akkor miért nem ismered be, hogy ez az oltás mellékhatása? Nem vagy egyedül mások is jártak így az oltástól.
2021. aug. 29. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Fáradékonyság napközbeni alvás, megborult pszichés állapot.
2021. aug. 29. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

5folyt


Elsősorban lehangoltság, szomorúság

2021. aug. 29. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 Scream85 ***** válasza:
73%

Én enyhe tünetekkel voltam beteg januárban.

Nálam kb májustól jött elő poszt covidként hevesebb szívdobogásérzés, időnként fura érzést éreztem a szívemnél. Nem szúrás vagy nyomásérzést, nem igazán tudom mihez hasonlítani,csak kellemetlen volt. 1-2 másodperces dolog volt napi 1-2szer...de volt hogy pár napig semmi.

Kaptam rá gyógyszert, azóta nem volt ilyen panaszom....igaz valószínűleg ezt már mindig szednem kell.

Nem erre vágytam 35évesen, de legalább ennyivel megúsztam.

2021. aug. 30. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Nem jött elő semmi.
2021. nov. 18. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
0%

7


Pszichés pánikbeteg lettél. semmi köze a kovidhoz ehhez. Eleve ha köze lenne elmúlna, mert a vírust ismeri a szervezetünk, tehát nem tud ilyen kárt okozni ha enyhe tüneteid voltak. :) Meg vagy vezetve, de legalább rabja lettél a gyógyszergyáraknak, mert elhitted, hogy a kovid okozta és szedned kell azt a szart.

2021. nov. 18. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
45%

9


Nem is a vírus okozza a poszt-COVID-ot, hanem az immunrendszer.

2021. nov. 18. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!