Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Letephetem a szemolcsot\...

Letephetem a szemolcsot\ borkinovest? Nem rakosodik el?

Figyelt kérdés

A nyakamon lett egy barnas kilogo ize. Szerintem ez szemolcs vagy borkinoves vagy pedig anyajegy ami kilog.

Mi tortenik ha én ezt letepem? Fajni fog az biztos mert van vagy 3milimeteres. Lehet vmi kovetkezmenye akármelyik is az? Most kentem ra teafaolajat, és csípi. De mindenképpen le szeretném tépni.


2021. szept. 1. 07:08
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Menj inkább orvoshoz vele. Hogy jut eszedbe ilyen egyáltalán? Aztán majd jól elfertőződik és lesz helyette sok másik.
2021. szept. 1. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez nagyon rossz ötlet.
2021. szept. 1. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Ne tépd le!!
2021. szept. 1. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Inkább bízd bőrgyógyászra a leszedését. Nem azért, mert bármi bajod lenne attól, ha te szeded le. Hanem azért, mert ő tudni fogja, mi ez, illetve hogy a jövőben kell-e vele foglalkozni?
2021. szept. 1. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Hat, nem tudom mi történt, de megpiszkaltam. Letépni ugyan nem teptem. De bekentem teafaolajjal. Mostanra kisebb, de korulotte elkezdett befeketedni a borom
2021. szept. 2. 06:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!