Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Miért van az, hogy most sokan...

Miért van az, hogy most sokan azt mondják, hogy az oltástól kialakult szövődményeknek meg haláleseteknek semmi közük az oltáshoz, csak véletlen egybeesés, de amikor a vírus után az alapbetegségtől lettek betegek, az nem volt véletlen egybeesés?

Figyelt kérdés
Rengeteg halálesetről és oltás utáni mellékhatásról, szövődményről lehet olvasni, de most az összes covidhívő meg fősodrású sajtó azt mondja, ez az alapbetegség ami véletlenül most jött elő, semmi köze sincs az oltáshoz, csak véletlen egybeesés. De ha valaki a covidra mondta ezeket, az bezzeg lapos föld hívő volt. Ott még az autóbalesetben meghalt embert is covidosnak számoltak, akinek meg bármi alapbetegsége volt, azt mind ráírták a covidra. Nem furcsa ez senkinek?
2021. szept. 1. 10:20
A kérdező szavazást indított:
Az oltás után csak véletlen egybeesés lehet, a covid után meg nem lehet véletlen egybeesés.
Szándékosan hamisítják így a statisztikákat, hogy lehessen korlátozni és oltatni.
Mivel már beoltattam magam, csak nekem lehet igazam, így eleve el sem hiszem, hogy másoknak baja tett.
18 szavazat
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
35%

"Rengeteg halálesetről és oltás utáni mellékhatásról, szövődményről lehet olvasni"


Tegyük hozzá hogy ezeknek java részét elmebeteg paranoid skizofrének találják ki a különböző fórumokon ahol gyülekeznek, hogy magukat és egymást hergeljék az oltások ellen.

2021. szept. 1. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
40%

" Ott még az autóbalesetben meghalt embert is covidosnak számoltak, akinek meg bármi alapbetegsége volt, azt mind ráírták a covidra."


Fordítsuk meg a dolgot. Az elmebeteg oltásösszeesküvés hívők, meg minden olyan esetben ahol autóbaleset történik, abból kihozzák hogy biztos az volt az oka hogy a sofőr be volt oltva.

2021. szept. 1. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
55%

Az oltásellenesek szerint meg bármelyik oltottnak bármilyen egészségügyi problémája adódik, az biztosan csakis az oltás miatt lehet, még ha fél éve kapta akkor is. Én június elején kaptam a második oltásom, azóta volt lábfájásom, ami izomlazító krémtől elmúlt, volt egy szédüléses-hányós rohamom, ami másnapra elmúlt, volt pár napig tartó mellkasi fájdalmam és magas pulzusom, az is elmúlt. Most akkor ez mind az oltástól volt? Lehetett attól is, de ki tudja ezt biztosra kijelenteni?

Azzal szoktak jönni, hogy a vírushívők szerint minden betegség megszűnt, csak a covid létezik, akkor ugyanezt lehet mondani az oltásellenesekre is, szerintük is minden betegség megszűnt, csakis az oltás mellékhatásai állnak minden egészségügyi probléma mögött.

Kár ezen polemizálni, mert a Jóisten se tudja megmondani, hogy akinek napokkal/hetekkel/hónapokkal egy Covid-fertőzés, vagy egy oltás után egészségügyei gondjai lesznek, az attól van-e, vagy lett volna anélkül is.

2021. szept. 1. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
42%
Nekem a kedvencem az elhízott dohányzó ismerősöm aki osztja az észt, hogy "jaj gyógyszerbinisz, abból élnek hogy mindenki beteg legyen, kamu oltás". Abszurd. :D
2021. szept. 1. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
16%
Ez a kérdéssor igen hasonlít valamire, ami csak a kérdező igazát akarja alátámasztani, így nem jó a szavazás.
2021. szept. 1. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
25%

Azt azért tudni kell, hogy bár az oltástól is lehet mellékhatás nagyságrendekkel kisebb rizikóról van szó, mint covidnál. Ráadásul a covidos szív és tüdőbetegség eltér. Szívnél nem csak sima gyulladás lesz a covidtól, mint ritkán az oltásoktól, de konkrétan a szívizom sejteket elpusztítja a vírus, megtámadja.


Én több embert tudok aki meghalt covid időszak alatt, vagy covidos tüdőgyulladással, mint akinek az oltástól pár hétig nagyobb kellemetlensége lett és a világ nagyobb országainak statisztikája is ezt igazolja.

2021. szept. 1. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
84%

"Nekem a kedvencem az elhízott dohányzó ismerősöm aki osztja az észt, hogy "jaj gyógyszerbinisz, abból élnek hogy mindenki beteg legyen, kamu oltás". Abszurd. :D"


Nekem a kedvencem az elhízott dohányzó ember, aki a felelősségteljességre hivatkozva oltat, mert neki fontos az egészség, meg hogy ne terhelje le az eü rendszert. Az, hogy ötven évig felelőtlenül és egészségtelenül élt, az nem számít, de most hirtelen egy szúrás erejéig felelősségteljes lesz. Abszurd.

2021. szept. 1. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
37%

"Nekem a kedvencem az elhízott dohányzó ember, aki a felelősségteljességre hivatkozva oltat, mert neki fontos az egészség, meg hogy ne terhelje le az eü rendszert. Az, hogy ötven évig felelőtlenül és egészségtelenül élt, az nem számít, de most hirtelen egy szúrás erejéig felelősségteljes lesz. Abszurd."


Csak általában nincs 12000 ember békeidőben kórházban túlsúly miatt.

2021. szept. 1. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
81%

1-Szerintem meg azt találják ki elmebeteg,agyhalott,vírushívő oltásszektások,hogy az oltatlanok veszélyesek az oltottakra.

Már nem tudnak mit nyivákolni.

Mindenki laposföldes hülye,aki nem mérgezi meg magát oltásnak hívott lónyállal...tudjuk.

2021. szept. 1. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
76%
Engem csak az érdekelne,hogy hol rejtőzik az a kis "covid",mert eddig nem igazán sikerült senkinek prezentálnia.Innentől kezdve minden ide vonatkozó vírusszopó kérdés értelmetlen.
2021. szept. 1. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!