Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Ha vírusos, influenza szerű...

Ha vírusos, influenza szerű betegséget kaptam el, akkor az elő tünetek alatt használt szájfényt még használhatom?

Figyelt kérdés
Legjobb barátnőmtől kaptam a szájfényt és nem szeretném kidobni. Ha meggyógyulás után használom akkor újból beteg lehetek? Vagy kialakul az immunitás?

2021. szept. 3. 19:33
 1/4 A kérdező kommentje:
Pontosabban 1 nappal mielőtt teljesen beteg lettem,akkor használtam. De már akkor fájt a torkom és fejem is.
2021. szept. 3. 19:34
 2/4 anonim ***** válasza:
79%
igen
2021. szept. 3. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Használhatod, nekem ilyenből még sosem lett bajom
2021. szept. 4. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
49%

Ha beteg vagy eleve minek akarod magad festeni?:D vagy mindenkép kell a smink mert mész valahová?

Amikor én rosszul vagyok pont nem érdekel a smink, meg hogy hogy nézek ki hanem hogy minél hamarabb jobban legyek.

De ha enyire muszály használd, minden esetre én amikor beteg vagyok nem festem magam mert valamilyen szinten olyankor szinte mindig hapcizol folyik az orrod, köhögsz, könyezés is gyakori, semmi értelme.

2021. szept. 6. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!