Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » NeoCitrant csak akkor van...

NeoCitrant csak akkor van értelme inni, ha valaki nagyon rosszul van?

Figyelt kérdés
Szóval csak egy kis orrfolyás, vagy egy kis torok kaparás esetén, normális testhő mellett nincs értelme?
2021. szept. 5. 16:10
 1/2 anonim ***** válasza:

Enyhe tünetekre vannak gyógycukorkák / tabletták:

[link]


vírusos megbetegedés ellen:

[link]


[link]


Plusz nagyadag C vitamin elég:

[link]

[link]


A Neocitránban hőcsökkentő is van, szóval inkább akkor érdemes, ha tartós hőemelkedésed, lázad is van.


[link]


Viszont mégis csak gyógyszer, aminek mellékhatásai, allergiát okozó részei vannak, tehát a a fentiek közül egy sem áll fent (mint magas vérnyomás, máj-vese károsodás stb), akkor szedheted.

2021. szept. 5. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Én igen enyhe tünetekre is szoktam szedni és úgy veszem észre, hogy nagyon sokat segít, akár megállítja az induló náthát.


Oké, elvileg terhelheti a májat, de évente párszor olyan enyhe mértékben, hogy ez totál jelentéktelen.


A cukorkák szerintem semmit se érnek. A vitamin pláne nem. Legalábbis én próbálkoztam vele, annyit ér, mint egy szelet Korpovit keksz.


Nálam a nátha alapból több hetes, rettentő erős orrfolyással, orrnyálkahártya-duzzanattal, garatcsorgással (viszont levert, fáradt egyáltalán nem szoktam lenni), nem egyszer hurutos köhögéssé alakul.


Na most a NeoCitran ezt az egészet megszelídíti, lerövidíti.


Másoktól is hallottam, hogy sokat segít a gyógyszer.


Én arra tudok gondolni, hogy a duzzadt orrnyálkahártya, rengeteg váladék, szájlégzés, megváltozott légáramlási viszonyok kedveznek a felülfertőződésnek és ezért segít a paracetamol a tünetenyhítésen túl.

2021. szept. 6. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!