Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Ugye nem fog 2025-ig tartani...

Ugye nem fog 2025-ig tartani a járvány?

Figyelt kérdés
És ugye nem tervezik most őszre újra maszkviselést bevezetni?

2021. szept. 7. 21:33
 1/7 anonim ***** válasza:
98%

A maszkot mar mondjak, de kozbe azt is mondjak, hogy nem ved semmit... A 2025 meg elterjedt a wordometer miatt, hogy ott adtak meg ezt az evet...

A legjobb amit tehetsz, hogy nem idegeskedsz, nem ezen agyalsz egesz nap :) a stressz gyengiti a legjobban a szervezetet es mas betegsegekre is fogekonyabb leszel. Jon a hideg, szedj vitaminokat, egyel finom meleg leveseket, igyal finom teakat egy filmezes kozben, puha takaro alatt, aludj nagyokat, szelloztess es ne hallgasd se az oltottakat se az oltatlanokat :)

2021. szept. 7. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
78%
Az eredeti terv 2024-ig szólt, így talán nem. De ne örülj, utána durvább korlátozások jönnek majd a klíma ürügyén.
2021. szept. 8. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
87%

2


De ezt nem muszáj hagynia a népnek. Vagy igen? Vagy csak lusták kiállni magukért?

2021. szept. 8. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
75%
2021. szept. 8. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
79%

A maszkolás csak arra jó, hogy valamivel később szaladjon a delikvens bele a fertőzésbe (ezt könnyű belátni: pont ezt jelenti az, hogy nem ad 100%-os védelmet).

Viszont ennek most már nincs jelentősége, mert az eü egyébként is bírná (mivel fele annyian sem kerülnek kórházba). Tehát a szájkosárnak most már nincs jelentősége, csak szívatás.

2021. szept. 8. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
80%

Beltérben vissza fogják hozni a maszkot. Jön a hideg, mindenki inkább bent van zárt ajtók, ablakok mellett. Szerintem minimum azt vissza fogják hozni. Egyre több virologus mondja, meg a who is. Tavaly az ő ajanlásaikat követték, szerintem most is azt fogják.

Reméljük nem tart 2025ig. Jó lenne már ha vége lenne. De addig biztos nem lesz, amíg újabb meg újabb variánsokat jelentenek be, és mondják, hogy az oltás (80-90%-os átoltottság) a megoldás.

Szerintem korlátozni már nem fognak (hacsak nem jelentenek megint több száz napi esetet, de reméljük az már nem lesz). Legalábbis most azt mondják.

A maszkoknak meg szerintem sincs értelme úgy, hogy csak az hordja, aki akarja vagy mondjuk azt mondják, hogy csak az oltatlanoknak kell. Mert közben meg az mondják, hogy fertőz mindenki mindenkit. Jó, oké, hogy az oltottak nagy része nem lesz beteg, vagy súlyos beteg, ahogy az sem aki oltatlan, de attól még az oltott is fertőz.

Ha szerencsénk van, már nem lesz belőle az mint tavaly. Mindenkinek elég volt.

De szerintem se agyalj ezen. Próbálj ne minden nap erről olvasgatni. Foglalkozz mással. Szerencsére most semmiféle korlátozás nincs.

2021. szept. 9. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
71%
Ha továbbra is ennyire beleállnak, tesztelnek, számolják, nyilvántartják, akkor 2100-ig is. Sima influenzás is van szezonban simán napi 1000 is, és amiatt is előfordul, hogy 10 emberrel több van kórházban, mint előző nap, mégsem érdekel senkit.
2021. szept. 9. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!