Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Ez mi lehet és meddig fog...

Ez mi lehet és meddig fog tartani? (Bővebben lent.)

Figyelt kérdés
2019 vége óta vagyok plazmaadó. Volt, hogy ritkábban, volt, hogy gyakrabban adtam plazmát. Többnyire csak a bal karomból adtam és szinte mindig ugyanott szúrták meg. Pár hónapja kb. május óta nem adtam plazmát, de van, hogy abba a vénámba belenyilall egy fura érzés, mintha fájna, de nem is fáj. Egy ideje be szeretnék menni hozzájuk, csak nem tudok rá időt keríteni, ezért gondoltam úgy, hogy itt felteszem a kérdést.

2021. szept. 8. 00:20
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Gondolom ezt nem reklámozzák, de a sok böködés bizony tönkre tudja vágni az ember vénáit (lásd még: drogosok, kemós betegek akiknek nem beültetett portja van)...
2021. szept. 8. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos a plazmaadás megterhelő a szervezet számára. Hiába mondják, hogy nem. Nekem orvos barátom mondta, hogy nem egészséges hosszútávon. Amúgy sem adtam soha, vért adni jártam csak, de több mint 30 alkalom után már látszik a heg, így nem járok mostmár. Fiatal vagyok, de ki tudja mit hoz a jövő, ha bármi bajom lesz, legyen már vénám.


Vannak különböző gyógynövény krémek, patikákban tudnak ajánlani. Aztán hogy jó vagy sem, azt nem tudom, saját tapasztalat nincs.

26/f is

2021. szept. 10. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 krwkco ***** válasza:
54%
Kenegessed vadgesztenye tartalmú krémmel. Az mindenféle viszérproblémára gyógyító hatású.
2021. okt. 10. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!