Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » A covidot el lehet úgy kapni,...

A covidot el lehet úgy kapni, ha a kajám közelébe van egy vírusos, amikor én nem vagyok ott és utána én megeszem azt a kaját?

Figyelt kérdés
Ha mondjuk elmegy egy vírusos a kajám mellett, vagy átadja nekem a tányért amin a kaja van (nem folyik bele a nyála, meg a kezével sem ér hozzá az ételhez csak a közelébe van), akkor nem tud rászállni a vírus a kajára?

2021. szept. 9. 17:39
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
cseppfertözéssel terjed nem érintéssel . olyan mint a T-virus ha megharapnak vagy fertözött hust eszel zombi leszel.
2021. szept. 9. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Igen lehetséges, csak éppen csillagászati alacsony valószínűséggel
2021. szept. 10. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
63%
Borzalmas, hogy mennyi hipochondert termelt ki a média ezzel az iszonyatos pánikkletéssel és állandó covidozással.
2021. szept. 10. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Így van 3-as.Ez szörnyű!Nem száll rá a víruska az ételedre nyugi.Akkor ha beleköpköd az más
2021. szept. 11. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!