Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Irigylitek azokat az országoka...

Irigylitek azokat az országokat ahol nem hazudják el az ivermectin hatásosságát és gyógyulnak az emberek a covidból?

Figyelt kérdés
Ahol nem tiltják karhatalmilag ott áradoznak az orvosok, a tapasztalataik kiválóak. Pl Japán ahol már hivatalosan is ajánlás, India, Amerikában csak off label de nagyon jól működik. Tanulmányok százai bizonyítják mégis tagadják hisz akkor nem lehetne forgalomban egy oltás sem. De Afrikában ahol más miatt nagyon sokan szedik alig van covid betegség. Csak bemennek a gyógyszertárba és viszik amennyit akarnak. Nálunk lerohanja a rendőrség a családot akik kettő levéllel rendelt magának Indiából ahol szintén szabadon elérhető és gyógyulnak az emberek.
2021. szept. 9. 19:07
1 2 3 4
 31/36 A kérdező kommentje:
Na persze ezek miatt az oltások miatt mindenképpen el kell hazudni a többi gyógyszert hisz sürgősségi engedélyük van csak. Ilyen engedélyt pedig ugyebár csakis akkor kaphatnak az oltások ha bizonyíthatóan nincs egyéb hatékony kezelési lehetősége annak amire az oltás készül. Istenem annyira nyilvánvaló, hogy ezért nem engedik az ivermectint és társait használni, nem is értem hogyan nem képesek ezt felismerni józan ésszel az emberek.
2021. szept. 10. 19:43
 32/36 anonim ***** válasza:

[link]


Már márka nélküli ivermectin is kapható, engedélyezik is, hiszen a kormány ebből már profitál.

2021. okt. 3. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/36 anonim ***** válasza:
Sajnos a molnupiravirnak köze nincs az ivermectinhez, azon kívül, hogy a Merck a gyártója.
2021. okt. 4. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/36 anonim ***** válasza:
Annyira elhallgatjak mas haasossagat, hogy a napokban is volt egy hir, mivel kísérleteznek...
2021. okt. 5. 05:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/36 anonim ***** válasza:

Azt ugye tudod, ha tudnál humán ivermectin venni és így elterjedne hogy hatásos, mindenki azt venné és senki sem kérne az oltásból


Én állatpatikában rendeltem 2 dobozzal [link]

2021. okt. 5. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/36 anonim ***** válasza:
35 köszi a tippet! Én is beszereztem, 1 dobozban lévő 0,36 mg ivermectin pont két felnőtt embernek elég :)
2021. okt. 6. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!