Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Hányós hasmenéses vírus?

Hányós hasmenéses vírus?

Figyelt kérdés
Anyum hétfőn ugyan ilyen bajokkal maradt itthon. Nálam szerdán jelent meg de el is múlt 1 nap alatt. Ma visszatért éjjel egy 30perces sugárszékelés után. Folytonos hányinger étvágytalanság, hasfájás. Ma reggelire ettem egy tál zabkását és elég rosszúl vagyok tőle. Anyum vett nekem háztartási kekszet, délbe rizseshúst csinál nekem délutánra ilyen gyümölcsös smoothiera gondoltam (banán alma fagyasztott gyümik) estére meg tojásos krumplira. Így megjavúlhatok gyorsan? Illetve valami tippet kérhetnék?

2021. szept. 10. 10:33
 1/5 Morzsi007 ***** válasza:
83%
Háztartási keksz, főt krumpli, sok folyadék, lehetőleg víz vagy tea. 2 napig.
2021. szept. 10. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
86%
A rizseshúst én most kihagynám. Nem tudom mit értesz a tojásos krumpli alatt, de most a tojás sem jó ötlet. Inkább csak keksz, pirítós, főtt krumpli, és sok folyadék. Esetleg egy kis húsleves.
2021. szept. 10. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszi mindenki. Háztartási keksznél maradok mert nem tudtam megenni annak az adagnak a nyegyedét se a rizseshúsból amennyit szoktam..
2021. szept. 10. 12:51
 4/5 anonim ***** válasza:
83%
Ilyen esetben rizseshús, meg a tojásos krumpli nem jó, inkább keksz, főtt krumpli, főtt répa egy pár napig + sok folyadék nehogy kiszáradj.
2021. szept. 10. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
40%
Most van ilyen valóban. Bár nem értem, hogy miért de azt tapasztalom, hogy az ismerősi körömben csak az olotottak kapták el. Ahol a feleség oltott volt és a férj nem, ott a feleség megbetegedett, de a férj nem. És több helyen is így volt.
2021. szept. 10. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!