Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Hányós hasmenéses vírus, mit...

Hányós hasmenéses vírus, mit csináljak?

Figyelt kérdés
Már a második éjszakámat teszi tönkre ez a vírus. Az egész éjszakát a wc-n töltöttem. Inni nem merek mert kihányom, viszont nagyon szomjas vagyok. Pont karácsony napján nem ehetek-ihatok semmit? Ráadásul még meg sem tudom mérni hogy lázas vagyok-e mert apa eltörte a lázmérőt. Van hányinger, hasgörcs, hasmenés elleni gyógyszerem. Már bevettem egy széntablettát, de kihánytam. Van még multivitaminom azt bevegyem? segítség
2011. dec. 24. 05:53
 1/6 anonim ***** válasza:
nemtudom, inkább menj orvoshoz holnap
2011. dec. 24. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

ja szombaton nem tudsz, akkor egy akármilyen kórházba sétálj be ügyeletre, egy nővérke többet tud mondani.

Pedig a széntablettának jónak kéne lennie.

2011. dec. 24. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

két napja itt szenvedsz de mentél orvoshoz?

mostanra jobbanlennél,ha két nappal ezelőtt adhatott volna gyógyszert,nem karácsonykor kéne betegeskedned,nem enned.

Inni igyál,kis kortyokba,háthaa nem jön vissza..ha meg igen,ez van,de muszály inni mert kiszáradsz.

ORVOS.

boldog karácsonyt:)

2011. dec. 24. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat, hát én is mérgelődök itt magamban hogy nem mentem orvoshoz, de hát ez van.

Köszönöm, nektek is boldog karácsonyt! :)

2011. dec. 24. 06:42
 5/6 anonim ***** válasza:
Sajnálom hogy beteg vagy. Jobbulást kívánok, és boldog karácsonyt!
2011. dec. 24. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Ez valószínűleg ami most terjeng calici vírus valamelyik törzse.

Orvos semmit nem tud csinálni max ha nagyon kiszáradtál már infúziót ad, de a te esetedbe felesleges most második éjszakán besétálni egy eü intézménybe csak rosszabbat csinálsz terjeszted a vírust. Ha ez valóban ez a vírus akkor holnap már elfog múlva, ha holnaputánra se múlik el ( vírus lefolyása msx 60 óra), akkor menny el orvoshoz mert lehet más a bajod, amit ki kell vizsgálni


üdv.: járványügyi szakember

2011. dec. 24. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!