Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Mi segített, amikor covidos...

Mi segített, amikor covidos voltál?

Figyelt kérdés
Főleg természetes gyógymód érdekel, de gyógyszereket is meghallgatom.
2021. szept. 14. 11:01
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
43%
Vannak antivirális szerek ugyan,. Ami még mindig gyerekcipőben jár, nagyon nagyon sok mellékhatásssal. És csak bizonyos időben lehet elkezdeni alkalmazni ezeket.
2021. szept. 14. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
38%
Ezustkolloid. Elso nap nagyon beteg voltam harmadnapra meg tunetmentes. En is csak lestem.
2021. szept. 14. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
89%
Mivel csupán egész minimális tünetek voltak ezért csak C vitamint szedtem. Viszont mi rengeteget szaunázunk, szerintem annak is köszönhető, hogy ilyen könnyen átment rajtunk.
2021. szept. 15. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Ezüst kolloidot ki pontozta le és miért? Sok jót írnak róla, mellékhatása összesen egy lehet, ha valaki minden nap ész nélkül issza.
2021. szept. 16. 13:53
 5/11 anonim ***** válasza:
55%

C vitami 6000-8000 mg

D vitamin 10000 NE

Cink


Ivermectin szedése után szinte azonnal komolyabb javulás.


Nem vagyok oltott és nem is leszek! Szedem továbbra is a vitaminokat, és szereztem még ivermectint, szükség esetére.

2021. szept. 16. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
11%

Az Ivermectin egy paraziták ellen használt antibiotikum, a koronavírus pedig egy vírus...

Tök logikus, hogy az oltást semmi áron, de egy abszolút nem erre való gyógyszert igen...

2021. szept. 16. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
6. Mindenki azt szed be vagy azt adat be magának amit szeretne, ezt tartsuk tiszteletben. Szlovákiában engedélyezve van az ivermectin covid ellen, úgyhogy valamit érhet ezek szerint. Az meg hogy kihoz belőled férgeket, amik nem odavalók plusz jópont (szerintem). De ezt végső esetbe merném csak kipróbálni. Neked volt tőle valami mellékhatás? [link]
2021. szept. 16. 15:23
 8/11 anonim ***** válasza:
73%

#7


Nem volt semmiféle mellékhatása.


Annyit éreztem, hogy a nyelven alatt valamiféle olyan enyhe érzés, mint amikor egy rúdelemet megnyal az ember, meg a torkomban éreztem nagyon enyhe apró szúró jellegű érzést.


De ez kvázi gyengébb volt annál mintha valamilyen enyhe csípős paprikát ettem volna!

2021. szept. 16. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
36%

"ezt tartsuk tiszteletben"

Mióta kell az emberi hülyeséget tiszteletben tartani? Eddig mindenki olyan okos volt mindenféle témakörben (vegetarianizmus, dohányzás, stb.), de mióta covid van, mindent fogadjunk el...


"Az meg hogy kihoz belőled férgeket, amik nem odavalók plusz jópont (szerintem)"

Biológia ismeret 0, a parazita egy élőlény, a vírus meg nem, teljesen eltérnek a biokémiai folyamataik, így nyilván ugyan úgy kezelni sem lehet őket.

2021. szept. 16. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
9. Azért, mert leírja valaki, hogy neki bevált, attól miért is kell valakit hülyének kikiálltani? Ha annyira semmit nem ér, miért engedélyezték bizonyos országokban? Mindenki tudja, hogy nem erre lett kitalálva, köszönjük a biológiai felvilágosítást, de attól még lehet hatásos.
2021. szept. 16. 17:27
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!