Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Szerintetek mi a covid eredete?

Szerintetek mi a covid eredete?

Figyelt kérdés
2021. szept. 22. 22:31
A kérdező szavazást indított:
Teljesen természetes
Természetes, de laborból hozták ki véletlenül
Abszolút mesterséges eredetű, úgy raktár össze az egészet laborban
31 szavazat
 1/8 anonim ***** válasza:
82%
Szerintem laborban rakták össze, ahonnan véletlenül került ki, de az egész világra már direkt engedték rá.
2021. szept. 22. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 krwkco ***** válasza:
36%
Az FBI 3 hónap alatt nem jutott ebben a kérdésben eredményre. De szerencsére, itt a gyakorin vannak, akik tudják. :-)
2021. szept. 22. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
60%
Már régebben is volt covid, csak nem volt ennyire felfújva. Szerintem csak egy módosult influenza, de én nem vagyok szakértő.
2021. szept. 23. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Itt a válasz. [link]
2021. szept. 23. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
40%

2-es, szerencsére te tudod, hogy az FBI milyen eredményre jutott😂, gondolom benne voltál a team-ben.

Szánalmas, agymosott birka😂

2021. szept. 23. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 krwkco ***** válasza:

#5

[link]

2021. szept. 23. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

6-os, már bocsi😂, a világ nem ilyen egyszerű, amilyenek te látod😂

Erre már tényleg nem lehet mit mondani. Ide linkelsz egy doksit, szuper! Így már minden ok!

De komolyra fordítva a szót, gondolod hogy nyilvánosságra hoznak bármit, amit 10 millió aspektusból nem vizsgálnak meg? Főleg az FBI, meg a CIA. Azt mondják a meetingen: Joe, erről a világnak tudnia kell, töltsd fel a netre😂 Hogy nincs szerkesztve? Ha csak egy aggály felmerül a 10 millióból, 100 évre titkosítják, eltussolják. Ilyenek a titkos szolgálatok😎

2021. szept. 23. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 krwkco ***** válasza:
74%

#7

Azért linkeltem ilyen szűkszavúan, mert visszataszító a stílusod és nem szivesen állok veled szóba. De legyen.

Ami nincs benne a jelentés nyilvános részében, azt nem tudhatjuk. De ami benne van az egyezik a titkos jelentés megfelelő állításaival. Különben az összes vezető, aki mindkettőt ismerte, egy új támadási lehetőséget hozna létre maga ellen. Amit nyilván nem tesznek meg.

2021. szept. 23. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!