Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Voltam ma fogdokinál,és azt...

Voltam ma fogdokinál,és azt mondta nem kell kezelni a mélyharapásom. Szerintetetk igaza volt?

Figyelt kérdés
Nemrég írtam ki egy kérdést erről, hogy a fogszabimnál nem vette figyelembe az orvos a mélyharapásom,most elmentem egy másikhoz konzultálni,akit itt ajánlgattak gyakorin,hogy elvileg jó. Azt mondta h ő nem foglalkozna vele,így h már majdnem kész a másik, majd 20 év múlva ha gondot okoz foglalkozzunk vele akkor,meg h neki is az van. Am a felső metszőm szinte teljesen rátakar az alsó metszőre, szval én nem hiszem el,hogy csak úgy ennyiben kellene hagyni. Szerintetek?
2021. szept. 1. 10:06
 1/1 anonim ***** válasza:

Nem ő dönt, ő csak javaslatot tett.

Ha te úgy érzed nem vársz vele,mert zavar,mert az alatt a 20 év alatt is végig zavarna , miért is ne vágnál bele a dologba?

2021. szept. 1. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!