Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » A maszkviselés vagy az oltás...

A maszkviselés vagy az oltás a hatékonyabb eszköz szerinted?

Figyelt kérdés
Meglepődök a saját véleményemen is, de azt kell mondjam mostanra én úgy látom itt az oltás a világon semmit nem javított a járványon egy országban sem. Már látom, hogy nálunk is ez lesz a helyzet. A maszkviselés viszont mintha egész jól kordába tartotta volna eddig a helyzetet.

2021. szept. 24. 16:41
1 2 3 4 5
 21/41 anonim ***** válasza:
55%
Mindkettő baromság, az immunrendszer a leghatékonyabb emberek! Az ember elsődleges védelmi vonala! Ha az szar, akkor lehetsz oltva 100x is, megdöglesz ha elkapod! Én 2 éve már sok covidossal találkoztam, teszt szerint voltam is covidos, de beteg az nem. Miért? Se maszkot nem viseltem, se oltva nem vagyok! Bármennyire is degradálják, a jó immunrendszer véd meg, mert a vírus nem élőlény, hanem az ember sejtjei termelik a vírust, szaporítják. Az immunrendszer lép közre, ha jól működik, semmi bajod sem lesz vagy enyhe-közepes tünetekkel legyűröd és ennyi volt. A T sejtes pedig azért vannak, hogy felismerjék az új tüskéket ha mutálódik. Ne legyetek már ennyire primitívek...
2021. okt. 17. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/41 anonim ***** válasza:
81%

21


Az immunrendszer sokszor nem tökéletes. Lásd autoimmun betegségek (minden 5. nőt érint), anafilaxiás sok, allergiás asztma illetve az emberek várható élettartama 200 évvel ezelőtt és még régebben.

2021. okt. 17. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/41 anonim ***** válasza:
12%

23


Én algopyrin érzékeny vagyok, tehát nekem is valamire rosszul reagál az immunrendszerem. Még sem lettem vírusok miatt beteg, pedig gyerekként azért átestem jó pár ilyen víruson, amikor tényleg beteg voltam. Nekem alap, hogy koszos, buszos, boltos kézzel eszek, megfogom az ételt. Körmöm rágom a buszon. Valószínű annyira sokat találkozok vírusokkal és bacikkal, hogy pont emiatt erős az immunmemóriám. Itt a kulcs. A túlzott higiénia elfelejteti az immunrendszerrel mit is kell tennie valójában, ez igaz a maszkra, izolációra, mind rontja az immunitást.

2021. okt. 17. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/41 anonim ***** válasza:
53%

23# Ne kezdj mindenfèle immunbetegsègről hadoválni, mert a 21# nem erről beszèlt.

Arròl beszèlt, hogy a bacilusok meg a vìrusok valami iszonyatos dèmoni ellensègnek vannak beállìtva, pedig tele vagy velük ès meghalnál, ha nem lennènek.Minèl több fèlèvel találkozol, annál jobb, mert állandò kondiban tartja az immunrendszered! Tudod mièrt vannak fèlelmetes gyilkosnak beállìtva a vìrusok, baktèriumok?

Mert a gyògyszeriparban akkora pènz van, hogy èrdekük minden szart, minèl nagyobb mennyisègben eladni.Ma úgy járnak az emberek a gyògyszertárba, mint az èlelmiszerboltba.Ès minèl több sart szedsz be, jò sok fertőtlenìtőt használva, a baktèrium mentesìtett sarrá tartòsìtott èlelmiszereket magadba tömve, csak egyre jobban gyengìted az immunrendszered.Na ebbe halsz bele, nem a Covidba egy egèszsèges vèdekező kèpessèggel.Ha birka vagy bedőlsz a parasztvakìtásnak.Ha okos vagy, tudatosan èled az èleted ès boldog leszel!

2021. okt. 17. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/41 anonim ***** válasza:

"Minèl több fèlèvel találkozol, annál jobb"

Vagyis vece utan se moss kezet, ulj nyugodtan az asztalhoz egybol?

2021. okt. 17. 04:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/41 anonim ***** válasza:
37%

24, 25


Vannak bajok.

2021. okt. 17. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/41 anonim ***** válasza:
29%

A középkorban kezet sem mostak, mégis a felnőttkort se élte meg a túlnyomó többség a szuper immunrendszerével.

Míg mi a gyógyszerek miatt élünk 60-80 évet.


ITT dőlt meg az elméletetek.

2021. okt. 17. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/41 anonim ***** válasza:
32%

#21


igen, az immunrendszer jó működése fontos. De szerintem fogj egy könyvet..vagy képezd ki magad, és utána gyere vissza leírni mit tanultál.

2021. okt. 18. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/41 anonim válasza:
50%
Egyik sem.A vírus folyamatosan mutálódik és minden hol ott van a maszkokon simán átmegy.Csak a beszívott mennyisséget csökkenti y lassabban alakulbki. Igazi védelem a D vitamin napi 10.000 NE ez bármilyen vírustól megvéd
2021. okt. 18. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/41 anonim ***** válasza:
43%
Semmi sem hatékonyabb az egészséges életmódnál. Én 74 évesen nulla betegséggel erre esküszök. Mai napig reggelente ha felkelek citromos vizet iszok, átmozgatom maga, ebéd után kis pihenés, majd kora délután 10-15 km biciklitúra. Semmi gyógyszert nem szedtem életemben, se nem oltottak be semmivel mióta eszemet tudom. Vitamint a kertből szedek, zöldség-gyümölcs tárháza vegyszermentesen. Engem is jöttek zaklatni, hogy oltassam be magam, de elmagyaráztam nekik, hogy mi a helyzet és nem tartok rá igényt,mert az egészséges életmódnál nincs fontosabb. Utoljára lázas valamikor a 70-es években lehettem, de ilyen vírusok miatt nem feküdtem sosem 1 napot sem 74 évem alatt.
2021. okt. 18. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!